Navigation
Your Cart
https://be.lv/saulespaneli.mp4
Solar Panel Solution
For Your Household & Business
Baltik Elektro - A reliable partner with international experience.
GET A QUOTE
RELIABILITY. HONESTY. STRAIGHTNESS
SPEAK UP – A NEW MESSAGING SYSTEM
About us

Baltik Elektro ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 25 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzņēmums ar labu reputāciju un stabilām vērtībām – izcils partneris Jums. Baltik Elektro ilgā darba pieredze ir stabilitātes paraugs un klientu uzticības rezultāts. Mūsu noliktavas sortimentā ir gan ikdienas darbos nepieciešamās preces un instrumenti, kuri paredzēti elektriķiem, montāžniekiem un gala lietotājiem, citiem nozares pārstāvjiem un speciālistiem, kā arī specifiskas un ekskluzīvas preces, par kurām konsultācijas sniegs īstena profesionāļu komanda.

Elektriķa Špikeris - mobīlā aplikācija ios/android

Baltik Elektro izstrādātā aplikācija “Elektriķa špikeris” ir lielisks darba instruments zinoša speciālista rokās. Elektriķa Špikeris sevī ietver: Informāciju par elektroenerģijas pamatiem Formulas, aprēķinus, shēmas Saites par Latvijā esošajiem normatīvajiem aktiem Aplikācijas mērķauditorija ir instalatori, enerģētikas uzņēmumi, elektrotīklu apkalpojošais personāls, arodskolu un augstskolu studenti.

    

Informējam, ka šīs mājaslapas pilnvērtīgai darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.