Navigation
Your Cart

How much do solar panels cost?

The prices of solar panels depend on their capacity, the manufacturer and, of course, the seller. Several companies offer panels on the market at different and lower prices, so everyone can find the most suitable and profitable one.

Contact our specialists:
Viktors Parfjonovs
Viktors Parfjonovs
Projektu vadītājs
+371 67100100
viktors.parfjonovs@baltikelektro.lv
ROBERTS RALFS GUDĒNS
ROBERTS RALFS GUDĒNS
Pārdošanas speciālists
+371 67100100
roberts.gudens[at]baltikelektro.lv

Get a quote

Our specialists will contact you to answer all your questions, find out your needs and prepare an individual offer just for you.
Enter Your Last Name
Vēlama precīzākai piedāvājuma saņemšanai.

Products

We offer to buy the latest generation solar batteries (solar panels) from the world's leading solar panel manufacturers.

Solar panel solution from A-Z

Our Vision - To provide customers with a complete solar panel solution. From project coordination to handover.
Support
Individual solution for each client. support throughout project development

Project
We prepare and submit documentation to Sadales Tīkls AS

Solar panels
High quality solar panels. 12 year warranty. 21.1% efficiency rate

Inverters
Solar Inverter for Your Household Electricity

Assembly
We provide delivery and installation of solar panels. Installation is done by professionals

Transfer
The final measurements will be performed by a certified electrician before the project is handed over.

Why install solar panels?

Rising electricity prices are encouraging the idea of ​​alternative energy sources. More and more Latvians are choosing to install panels. As interest grows, questions also arise. We have summarized the main benefits of installing solar panels.

Living green doesn't always mean living expensive. When you start to inquire about the prices of solar panels, you may be confused - how much does the panel, inverter, cables, mounting brackets, etc. cost. To keep our customers from getting bogged down between quotes, we offer a solar panel solution from design to installation at indicative prices: 5.6 Kw - ~ 5490 + VAT &  / 10,4 kw - ~ 8490 + VAT

Independence from electricity price fluctuations
Prices on the solar exchange are and will remain unchanged. Natural gas and electricity prices have recently reached historic highs. If prices continue to rise in the future, you won't have to worry about that. Your electricity price will be fixed!
Environmentally friendly energy
Show an example to a neighbor! By installing solar panels, you will become a producer of environmentally friendly electricity! Solar panels are a sustainable and environmentally friendly solution.
Real estate value
The value of a home after the installation of solar panels will definitely increase. As well as the panels on the roof of the house look aesthetically pleasing and definitely pay attention.
Short repayment period
At today's electricity prices, the payback period is about ~ 6.5 years. It is important to emphasize that the payback period is affected by electricity consumption. The more energy you consume, the shorter the payback period. Therefore, when installing panels, you need to change your habits - you need to use more electricity, not less.

Saules paneļu sistēmas 

Rūpes par vidi, kā arī ekonomiskie apsvērumi liek meklēt ilgtspējīgus risinājumus. Viena no šī brīža aktualitātēm ir saules paneļi - videi draudzīgs alternatīvais enerģijas ieguves veids, kas ilgtermiņā ļauj ietaupīt. 


Saules paneļu darbības princips


Ar saules paneļu starpniecību saules enerģija tiek pārvērsta elektroenerģijā. Saules gaismas radītā elektronu plūsma rada līdzstrāvu elektroenerģiju. Tā ar inventora palīdzību tiek pārveidota par maiņstrāvu, lai varētu tikt izmantota mājsaimniecības vai uzņēmuma vajadzībām. Būtiski, ka saules paneļi savas funkcijas pilda arī tad, ja tos neapspīd tieši saules stari.

Gadījumā ja saražotais pārsniedz patērēto, pāri palikušais tiek atdots atpakaļ elektriskajā tīklā, un var tikt izmantots vēlāk. Būtiski ir tas, ka attiecībā uz neto uzkrājumu likums nenosaka nekādus perioda ierobežojumus. 

Tipisks saules panelis sastāv no vairākām saules baterijām - to skaits, atkarībā no saules paneļa veida un parametriem, var būt no 60 līdz 90. Tās ražotas no silīcija, fosfora un bora slāņiem. Bora slānis sniedz pozitīvo lādiņu, savukārt fosfora - negatīvo lādiņu. Silīcija plāksne darbojas kā pusvadītājs. 

Lielākoties pieejami divu veidu saules paneļi:


 •  Monokristāliskie saules paneļi izgatavoti no tīra silīcija, tiem raksturīga melna krāsa. Tie uzskatāmi par ilgtspējīgāko un efektīvāko risinājumu;
 • Polikristāliskie saules paneļi tiek izgatavoti no vairākiem silīcija kristāliem. Tiem ir zemāka siltuma tolerance, kas tos padara mazāk efektīvus.

 

Izvērtējot savas vēlmes un vajadzības, katrs var izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu.


Visbiežāk saules paneļu sistēma tiek uzstādīta uz ēkas jumta, taču, ja tas ir pārāk mazs vai neatbilst prasībām citu iemeslu dēļ, sistēma var tikt uzstādīta arī uz zemes - tam piemērotā vietā. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu vislabāko risinājumu tieši Jūsu situācijā. 

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?


Elektroenerģijas tirgus svārstības ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kādēļ apsvērt saules paneļu uzstādīšanu. 

Būtiskākie ieguvumi, ko sniedz saules paneļu uzstādīšana, ir: 

 • Neatkarība no elektrības cenu svārstībām. - Ar saules paneļu starpniecību iespējams nodrošināt līdz pat 70% no mājsaimniecībai vajadzīgās elektroenerģijas, kas nodrošina lielāku neatkarību. Turklāt, uzstādot saules paneļus, maksa par elektroenerģiju tiek fiksēta un paliek nemainīga;
 • Videi draudzīga enerģija. - Saules paneļi ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs risinājums. Kļūstiet par videi draudzīgas elektroenerģijas ražotāju un vienlaikus arī samaziniet savus izdevumus;
 • Lielāka nekustamā īpašuma vērtība. - Šis ieguldījums palielina arī nekustamā īpašuma vērtību;
 • Ieguldījums, kas atmaksājas. - Lai arī saules paneļu sistēmas iegāde un uzstādīšana prasa salīdzinoši lielu sākotnējo ieguldījumu, ņemot vērā šī brīža elektroenerģijas cenas, ieguldījums atmaksāsies aptuveni 6,5 gadu laikā. Protams, atmaksas periods ir atkarīgs no elektroenerģijas patēriņa - jo tas ir lielāks, jo īsākā laika periodā saules paneļu uzstādīšana atmaksāsies. Pēc tam saules paneļi turpina ražot elektroenerģiju, būtiski samazinot rēķinus, līdz ar to tas ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums;
 • Vienkārša uzturēšana. - Saules paneļu konstrukcija ir salīdzinoši vienkārša, sistēmai nav kustīgo detaļu, kas ar laiku varētu nolietoties un zaudēt savu funkcionalitāti, līdz ar to tās uzturēšana ir vienkārša un ekonomiski izdevīga. Turklāt saules paneļiem ir vairāku gadu garantija.

Kvalitāte un ilgtspējība 


Mēs nodrošinām pilnu saules paneļu sistēmu servisu - no projekta saskaņošanas līdz paneļu uzstādīšanai. Piedāvājumā jaunākās paaudzes saules paneļu komplekti no vadošajiem ražotājiem. 

 • Atbalsts - Nodrošinām individuālus risinājumus katram klientam, kā arī atbalstu visa projekta izstrādes laikā;
 • Projekta izstrāde - sagatavojam un iesniedzam visu nepieciešamo dokumentāciju;
 • Saules paneļi - Kvalitatīvi saules paneļi ar 12 gadu garantiju un augstu efektivitātes rādītāju;
 • Inventori - Mājsaimniecības elektrības patēriņam atbilstošs solārais inventors;
 • Montāža - Nodrošinām saules paneļu piegādi un montāžu. Uzstādīšanu veic profesionāļi;
 • Projekta nodošana - Gala mērījumus pirms projekta nodošanas veic sertificēts elektriķis.

Izvēlieties kvalitāti un ilgtspējību - tas atmaksāsies! 

Cik maksā saules paneļi? 


Saules paneļu cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem - ražotāja, nepieciešamās jaudas, protams, arī no pārdevēja. 

Norādiet prasīto informāciju, un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums, lai atbildētu uz interesējošajiem jautājumiem, izvērtētu Jūsu vajadzības un sagatavotu individuālu piedāvājumu. 

Izvēlieties ilgtspējīgu, videi draudzīgu risinājumu, kas ļaus ietaupīt! 

Solar panels