Navigation
Your Cart

Administrācija

Edgars Bergholcs
Edgars Bergholcs
Valdes priekšsēdētājs
+371 67100100
edgars.bergholcs@baltikelektro.lv
Oļegs Kolomijcevs
Oļegs Kolomijcevs
Valdes loceklis
+371 67100100
olegs.kolomijcevs@baltikelektro.lv
Ginta Pozdņaka
Ginta Pozdņaka
Biroja vadītāja
+371 67100100
ginta.pozdnaka@baltikelektro.lv
Silvija Strikere
Silvija Strikere
Vadības asistente
+371 67100100
silvija.strikere@baltikelektro.lv
Guntars Grīnvalds
Guntars Grīnvalds
Jurists
+371 67100100
guntars.grinvalds@baltikelektro.lv
Ingūna Ziediņa
Ingūna Ziediņa
Galvenā grāmatvede
+371 67100100
inguna.ziedina@baltikelektro.lv
Vita Dubčenoka
Vita Dubčenoka
Grāmatvede
+371 67100100
vita.dubcenoka@baltikelektro.lv
Aija Grigorjeva
Aija Grigorjeva
Grāmatvede
+371 67100100
aija.grigorjeva@baltikelektro.lv
Sarmīte Purviņa
Sarmīte Purviņa
Grāmatveža palīgs
+371 67100132
sarmite.purvina@baltikelektro.lv
Linda Vīgante
Linda Vīgante
Grāmatveža palīgs
+371 67100100
linda.vigante@baltikelektro.lv
Jānis Voins
Jānis Voins
Mārketinga speciālists
+371 67100147
janis.voins@baltikelektro.lv
Līva Brazovska
Līva Brazovska
Sabiedrisko attiecību speciāliste
+371 67100140
liva.brazovska@baltikelektro.lv
Arnis Geidmanis
Arnis Geidmanis
IT projektu vadītājs
+371 67100147
arnis.geidmanis@baltikelektro.lv
Aleksandrs Avdeikins
Aleksandrs Avdeikins
IT un Digitalizācijas vadītājs
+371 67100100
aleksandrs.avdeikins@baltikelektro.lv
Ričards Maļecs
Ričards Maļecs
Datubāzes programmētājs
+371 67100100
ricards.malecs@baltikelektro.lv
Agnese Zariņa
Agnese Zariņa
Attīstības projektu vadītāja
+371 22172271
agnese.zarina@baltikelektro.lv
Agnese Helmūte
Agnese Helmūte
IT projektu menedžere
+371 67100100
agnese.helmute@baltikelektro.lv

Rīgas Filiāle - Krustpils iela 38a, Rīga - Tel.: +371 67100100 - info@baltikelektro.lv

Kaspars Prīdāns
Kaspars Prīdāns
Rīgas filiāles vadītājs
+371 67100100
kaspars.pridans@baltikelektro.lv
Gints Kožimjako
Gints Kožimjako
Sadalnes skapju un automātikas paneļu
nodaļas vadītājs
+371 67100145
gints.kozimjako@baltikelektro.lv
Sandis Peipiņš
Sandis Peipiņš
Sadalnes skapju un automātikas paneļu
tehniskais speciālists
+371 67100154
sandis.peipins@baltikelektro.lv
Aleksejs Markins
Aleksejs Markins
Sadalnes skapju un automātikas paneļu
tehniskais speciālists
+371 67100100
aleksejs.markins@baltikelektro.lv
Jānis Skukausks
Jānis Skukausks
Sadalnes skapju un automātikas paneļu
tehniskais speciālists
+371 67100100
janis.skukausks@baltikelektro.lv
Aleksandrs Ivanovs
Aleksandrs Ivanovs
Sadalnes skapju un automātikas paneļu
montētājs
+371 67100100
aleksandrs.ivanovs@baltikelektro.lv
Jānis Lācis
Jānis Lācis
Saules paneļu
nodaļas vadītājs
+371 67100100
janis.lacis@baltikelektro.lv
Viktors Parfjonovs
Viktors Parfjonovs
Projektu vadītājs
saules paneļu nodaļā
+371 67100100
viktors.parfjonovs@baltikelektro.lv
Roberts Ralfs Gudēns
Roberts Ralfs Gudēns
Pārdošanas speciālists
saules paneļu nodaļā
+371 25661129
roberts.gudens@baltikelektro.lv
Jānis Saukums
Jānis Saukums
HVAC nodaļas vadītājs
+371 67100100
janis.saukums@baltikelektro.lv
Raimonds Emsiņš
Raimonds Emsiņš
Lielo klientu tirdzniecības speciālists
+371 67100144
raimonds.emsins@baltikelektro.lv
Oļegs Grigorjevs
Oļegs Grigorjevs
Pārdošanas speciālists
+371 67100125
olegs.grigorjevs@baltikelektro.lv
Jānis Bataitis
Jānis Bataitis
Tirdzniecības vadītājs
+371 67100122
janis.bataitis@baltikelektro.lv
Aivars Ņikitins
Aivars Ņikitins
Energoiekārtu nodaļas vadītājs
+371 67100123
aivars.nikitins@baltikelektro.lv
Artis Jurisons
Artis Jurisons
Pārdošanas speciālists
+371 67100142
artis.jurisons@baltikelektro.lv
Daiga Teterovska
Daiga Teterovska
Vairumtirdzniecības veikala pārdevēja
+371 67100146
daiga.teterovska@baltikelektro.lv
Gundars Ģinis
Gundars Ģinis
Pārdošanas speciālists
+371 67100144
gundars.ginis@baltikelektro.lv
Mārtiņš Magone
Mārtiņš Magone
Būvdarbu vadītājs
+371 67100144
martins.magone@baltikelektro.lv
Kristaps Dadzītis
Kristaps Dadzītis
Pārdošanas speciālists
+371 67100144
kristaps.dadzitis@baltikelektro.lv
Agita Vīksna
Agita Vīksna
Pārdošanas speciāliste
+371 67100144
agita.viksna@baltikelektro.lv
Sintija Langenfelde
Sintija Langenfelde
Apgaismojuma produktu grupas vadītāja
+371 67100100
sintija.langenfelde@baltikelektro.lv
Jānis Krauja
Jānis Krauja
Pārdošanas speciālists
+371 67100100
janis.krauja@baltikelektro.lv
Romans Avdejevs
Romans Avdejevs
Pārdošanas speciālists
+371 67100100
romans.avdejevs@baltikelektro.lv

Iepirkumu daļa

Valdis Fabriks
Valdis Fabriks
Iepirkumu nodaļas vadītājs
+371 67100116
valdis.fabriks@baltikelektro.lv
Irēna Jirgena
Irēna Jirgena
Kabeļu nodaļas vadītāja
+371 67100117
irena.jirgena@baltikelektro.lv
Romāns Kozlovs
Romāns Kozlovs
Iepirkumu speciālists
+371 67100115
romans.kozlovs@baltikelektro.lv
Andis Ozols
Andis Ozols
Iepirkumu speciālists
+371 67100110
andis.ozols@baltikelektro.lv
Inese Lasmane
Inese Lasmane
Iepirkumu speciāliste
+371 67100114
inese.lasmane@baltikelektro.lv
Natālija Fabrika
Natālija Fabrika
Loģistikas speciāliste
+371 67100100
natalija.fabrika@baltikelektro.lv

Noliktava

Jurijs Kamašins
Jurijs Kamašins
Noliktavas vadītājs
+371 67100151
jurijs.kamasins@baltikelektro.lv
Ainārs Vilciņš
Ainārs Vilciņš
Noliktavas darbinieks
+371 67100151
ainars.vilcins@baltikelektro.lv
Nils Tomsons
Nils Tomsons
Noliktavas darbinieks
+371 67100151
nils.tomsons@baltikelektro.lv
Kaspars Ozols
Kaspars Ozols
Noliktavas darbinieks
+371 67100152
kaspars.ozols@baltikelektro.lv
Mārtiņš Šmits
Mārtiņš Šmits
Noliktavas darbinieks
+371 67100151
martins.smits@baltikelektro.lv
Jānis Ozols
Jānis Ozols
Noliktavas darbinieks
+371 67100152
janis.ozols@baltikelektro.lv

Baltik Elektro Gaisma - Krustpils iela 38a - Tel.: +371 67100100 - gaisma@baltikelektro.lv

Krists Krūmiņš
Krists Krūmiņš
Apgaismojuma filiāles vadītājs
+371 67100150
krists.krumins@baltikelektro.lv
Romāns Vasiļjevs
Romāns Vasiļjevs
Projektu vadītājs
+371 26624333
romans.vasiljevs@baltikelektro.lv
Mārtiņš Osis
Mārtiņš Osis
Apgaismojuma nodaļas
tehniskais speciālists
+371 26647758
martins.osis@baltikelektro.lv
Andrejs Kalašņikovs
Andrejs Kalašņikovs
Projektu vadītājs
+371 67100100
andrejs.kalasnikovs@baltikelektro.lv

Liepāja - Cukura iela 27 - Tel.: +371 63480964 - liepaja@baltikelektro.lv

Ēriks Brikmanis
Ēriks Brikmanis
Liepājas filiāles vadītājs
+371 63480964
eriks.brikmanis@baltikelektro.lv
Ziedonis Kalns
Ziedonis Kalns
Vairumtirdzn. veikala pārdevējs
+371 63485773
liepaja@baltikelektro.lv
Aigars Treide
Aigars Treide
Vairumtirdzn. veikala pārdevējs
+371 63480964
aigars.treide@baltikelektro.lv
Mārtiņš Kārklis
Mārtiņš Kārklis
Liepājas filiāles vadītāja vietnieks
+371 63480964
martins.karklis@baltikelektro.lv
Verners Buciks
Verners Buciks
Noliktavas strādnieks-krāvējs
+371 63480964
verners.buciks@baltikelektro.lv

Rēzekne - Atbrīvošanas aleja 163 - Tel.: +371 64607997 - rezekne@baltikelektro.lv

Ēriks Šperga
Ēriks Šperga
Rēzeknes filiāles vadītājs
+371 64607992
+371 26493889
eriks.sperga@baltikelektro.lv
Andrejs Avdejevs
Andrejs Avdejevs
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 64607991
+371 29411930
andrejs.avdejevs@baltikelektro.lv
Artūrs Kroičs
Artūrs Kroičs
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 64607997
+371 26599473
arturs.kroics@baltikelektro.lv
Kārlis Fabriks
Kārlis Fabriks
Noliktavas darbinieks
+371 64607991
karlis.fabriks@baltikelektro.lv

Jelgava - Ganību iela 77 - Tel.: +371 67100153 - jelgava@baltikelektro.lv

Kārlis Prauliņš
Kārlis Prauliņš
Jelgavas filiāles vadītājs
+371 67100153
karlis.praulins@baltikelektro.lv
Arnis Kampāns
Arnis Kampāns
Filiāles vadītāja vietnieks
+371 29174575
arnis.kampans@baltikelektro.lv
Kristers Vigo Rozentāls
Kristers Vigo Rozentāls
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 67100153
kristers.rozentals@baltikelektro.lv

"Liesmas", Zvirgzdi, Talsu novads, LV-3201 - Tel.: +371 25444442, talsi@baltikelektro.lv

Kārlis Prauliņš
Kārlis Prauliņš
Talsu filiāles vadītājs
+371 25444442
karlis.praulins@baltikelektro.lv
Rolands Blite
Rolands Blite
Filiāles vadītāja vietnieks
+371 25444442
rolands.blite@baltikelektro.lv
Matīss Ļotčikovs
Matīss Ļotčikovs
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 25444442
matiss.lotcikovs@baltikelektro.lv

Jēkabpils, “Asnāti”, Krustpils pagasts, Krustpils nov. Tel.: +371 65238170, jekabpils@baltikelektro.lv

Ēriks Šperga
Ēriks Šperga
Jēkabpils filiāles vadītājs
+371 65238170
eriks.sperga@baltikelektro.lv
Tatjana Tanne
Tatjana Tanne
Vairumtirdzniecības veikala pārdevēja
+371 65238170
tatjana.tanne@baltikelektro.lv
Jānis Krumbergs
Jānis Krumbergs
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 65238170
janis.krumbergs@baltikelektro.lv

Purteteri, Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136 Tel.: +371 2 9210220 cesis@baltikelektro.lv

Kaspars Prīdāns
Kaspars Prīdāns
Cēsu filiāles vadītājs
+371 2 9210220
kaspars.pridans@baltikelektro.lv
Aivars Melbārdis
Aivars Melbārdis
Cēsu filiāles vadītāja vietnieks
+371 2 9210220
aivars.melbardis@baltikelektro.lv
Jānis Rogozins
Jānis Rogozins
Vairumtirdzniecības veikala pārdevējs
+371 2 9210220
janis.rogozins@baltikelektro.lv

Kontakti