Navigācija
Your Cart

VIZULO

VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO
VIZULO

Ražotāja lapa - vizulo.com

Mēs esam energoefektīvu apgaismojuma risinājumu uzņēmums, kas specializējas ielu, teritoriju, komerciālā, industriālā un arhitektūras LED apgaismojumā. VIZULO apzīmē skaistu izstrādājumu dizainu, augstus tehniskos parametrus un izcilu kvalitāti. Ar lieliskiem jauniem un esošiem produktiem un notiekošajiem projektiem uzņēmums turpina paplašināt savu biznesu un radīt jaunus risinājumus pašvaldībām un uzņēmējiem, lai radītu labāku un drošāku apgaismojumu cilvēkiem un videi.

Par VIZULO

VIZULO apzīmē skaistu izstrādājumu dizainu, augstus tehniskos parametrus un izcilu kvalitāti. Mēs esam LED gaismekļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas specializējas teritoriju, ielu, tirdzniecības, industriālajā un arhitektūras LED apgaismojumā.

Mūsu vērtības

No visiem dabas spēkiem tieši upes klātbūtne mūs iedvesmo visvairāk. Upes ātrums, noturība un elastība plūst caur vērtībām, uz kurām mūsu process ir balstīts. Mēs turpināsim griezt savu ceļu, ieviest jauninājumus un radīt kvalitatīvu dizaina apgaismojumu. Nav noslēpums, ka VIZULO nozīmē mirdzošo ūdens virsmu.

Mūsu process

VIZULO ir uz tehnoloģijām balstīts apgaismojuma ražotājs, kas koncentrējas uz viedās pilsētas koncepcijas izstrādi. Kvalitatīvas produkcijas pētniecība un izstrāde ir uzņēmuma prioritāte, un VIZULO inženieru komanda ir izveidota lieliskas sadarbības rezultātā ar Rīgas Tehnisko universitāti – uzņēmumā strādā vairāki doktora grādu ieguvuši pētnieki. Kopš dibināšanas 2012. gadā uzņēmums ir strauji audzis – VIZULO grupā šobrīd strādā 100 cilvēki un mūsu apgaismes produkcija tiek eksportēta uz 38 valstīm visā pasaulē.

Armēnija, Austrālija, Austrija, Beļģija, Horvātija, Čehija, Dānija, Ēģipte, Igaunija, Somija, Francija, Gruzija, Vācija, Lielbritānija, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Izraēla, Lietuva, Moldova, Maroka, Jaunzēlande, Norvēģija , Peru, Polija, Saūda Arābija, Slovākija, Slovēnija, Dienvidāfrika, Spānija, Šrilanka, Zviedrija, Šveice, Taizeme, Nīderlande, Ukraina, Apvienotie Arābu Emirāti.

123
Bez PVN: 0.00€