Navigācija
Your Cart

Jaunumi

WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizē..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Ar 1. maiju, 2024, neto sistēma mainīsies un nosacījumi būs citi un visi jaunie klienti automātiski tiks pieslēgti šai sistēmai.Galvenā atšķirība:Līdz 31. aprīlim – elektroenerģiju uzskaita kWhNo 1. maija – elektroenerģiju uzskaita eiro  BALTIK ELEKTRO nodrošina pilna cikla saules paneļu u..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Attīs..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA, ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar elektromateriālu, apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/rea..
0.00€
Bez PVN:0.00€
TAVOS PIENĀKUMOSDarbs ar esošiem klientiem, projektētājiem, dizaineriemJaunu sadarbības partneru piesaistePreču piedāvāumu, aprēķinu sagatavošanaApgaismojuma projektu izstrāde, pārdošanaPilna laika darbs Gaismas Salonā, Rīgā, Mūkusalas ielā 25MŪSU PRASĪBASZināšanas elektroinstalāciju sfērāZināšanas ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
BALTIK ELEKTRO piegādātāju jaunumu izstāde ir nozares vērienīgākais pasākums, kura mērķis ir vienkopus pulcēt mūsu sadarbības partnerus, ekspertus un praktiķus.Jau septītā [7] izstāde, kuras laikā tiek dibināti jauni biznesa kontakti, demonstrētas jaunākās un inovatīvākās tehnoloģijas, iegūtas zināš..
0.00€
Bez PVN:0.00€
We seek a diligent IT Project Manager experienced in Microsoft Dynamics and ERP systems.Manage IT projects, ERP administration, and liaise with developers. Trainand support users, conduct testing, and create user manuals. Collaborate withinternal/external teams for successful project delivery.Your T..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu.Attīstotie..
0.00€
Bez PVN:0.00€
No 2023. gada aprīļa līdz 2023. gada jūnijam (ieskaitot), pērc EATON produktus par vismaz 3000 EUR un sakrāj tālmēram 50m vai akumulatora urbjmašīnu! Vispārīgie noteikumiBaltijas Elektro Sabiedrība SIA un Eaton Electric SIA akcija „Pērc Eaton un nopelni darba instrumentu!” (turpmāk – akcij..
0.00€
Bez PVN:0.00€
↑ Apgrozījuma dubultošana↑ Peļņas pieaugums↑ Darbinieku skaita palielināšana↑ Atvērta jauna filiāle TalsosUn tas viss viena gada laikā!Lasi vairāk:  https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/pieprasijums-pec-energoefektivitates-risinajumiem-dubultojis-baltijas-elektro-sabiedr..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. A..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzņēmumam strauji at..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Würth grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu  vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar elektromateriālu, apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi..
0.00€
Bez PVN:0.00€
IESKATIES! KOPOS E90 kabeļu skavas un skrūves pieejamas mūsu noliktavā! Kopos piedāvā kompleksos risinājumus E30-E90 uguns noturīgo kabeļu līniju uzstādīšanai ar dažādiem montāžas produktiem, kas ir apvienoti vienā sistēmā.Kvalitāti apliecina kopā ar kabeļu ražotājiem reāli izietie regulār..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Tuvojoties gada nogalei, informējam par Baltik Elektro darba laiku inventarizācijas laikā! Pievērs uzmanību izmaiņām un laicīgi veic preču pasūtīšanu un to saņemšanu mūsu filiālēs!..
0.00€
Bez PVN:0.00€
#TEIRDARBSEsi darba meklējumos? Ieskaties!Redzi sevi mūsu komandā? Piesakies!Pazīsti kādu, kuru meklējam? Dalies!Meklējam MĀRKETINGA SPCIĀLISTU/-I Starptautisks uzņēmums ar 28 gadu pieredzi Latvijas tirgū; Darbs kopā ar spēcīgu, atbalstošu komandu; Apmācības Tavas profesionalitātes pi..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Baltik Elektro ikgadējā izstāde pulcējusi vairāk kā 2000 apmeklētājus!Izstādē piedalījās vairāk kā 50 elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un HVAC nozares pārstāvji.Apmeklētāji vienuviet varēja uzzināt visu par elektrības risinājumiem, to ierīkošanu un drošību. Baltik Elektro izstāde ir vie..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/re..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu  vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar elektromateriālu, apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izs..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Eksperts Edgars Bergholcs (Baltijas Elektrosabiedrība valdes priekšsēdētājs) skaidro žurnālistam Paulam Timrotam Zebra TV podkāstā “Pieslēdz sauli!”, kā pasargāt sevi un savas investīcijas privātmājas saules paneļos situācijā, kad saules paneļu tirgus būmo, visi krāmē virsū un baigi forši iztērē sav..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! Pavisam drīz MOREK piedāvājumā  jauni vienpola sadales bloki.Bloki ir papildinājums plaši pazīstamajai OJL sērijai - universālajiem sadales blokiem, ko izmanto elektriskajās sadales iekārtās..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Izstādes Ziņas no StegoKAMĒR GAIDĀM IZSTĀDI, BALTIK ELEKTRO PIEDĀVĀ KLIENTIEM IEPAZĪTIES AR IZSTĀDES DALĪBNIEKU JAUNUMIEM! Uzņēmums Stego vairāk kā 40 gadus izstrādā un ražo inovatīvus produktus termovadībai sadalnēs.Stego produktiem raksturīga uzticamība, ilgs kalpošanas laiks, lietošanas ērtu..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! OBO BETTERMANN klienti atpazīst kā kvalitātes un drošības paraugu. Jaunās zemapmetuma un dobo sienu kārbas ir pārdomātas līdz niansei, lai nodrošinātu ātru un vienkāršu montāžu.Ar OBO kārbām ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! Promfactor ir Ukrainas/Lietuvas zemsprieguma iekārtu zīmols.Izcila kvalitāte par izcilu cenu!Satiec Promfactor pārstāvjus un apskati jaunumus arī dzīvē, Baltik Elektro izstādē.9.septembrisATTA CE..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Nāc uz uzzini!Aicinām apmeklēt sadarbības partneru seminārus. Diskusijas, jautājumi un atbildes no nozares speciālistiem! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Semināru zāles G un H atrodas lobija hallē.Reģistrējies izstādei - https://beevents.lv/..
0.00€
Bez PVN:0.00€
BE ELECTRICPIEGĀDĀTĀJU JAUNUMU IZSTĀDE 2022  Baltik Elektro  izstāde jau 6. reizi pulcēs vienkopus mūsu sadarbības partnerus un klientus.Izstādē piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieki no elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un santehnikas nozares. Atnāc un uzzini par jaunākajiem prod..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kā pieteikt mikroģenerāciju?Tas nebūt nav tik sarežģīti, kā var šķist!Esam sagatavojuši skaidru pamācību. Seko sešiem vienkāršiem soļiem un pieslēdz mikroģenerāciju bez problēmām! ℹ️ +371 67 100 100 / saule@baltikelektro.lv..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Lauku sētā darba daudz! Vakar Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās Dzīvo Sapņu Dārzā. Tika sakopta teritorija, sakārtota elektroinstalācija un uzstādīti jauni prožektori. Visus darbus veica sertificēts elektriķis. Lai gaisma un prieks vienmēr dzirkstī Sapņu Dārzā!Liels paldies Sapņu Dārza sai..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kas ir modē šovasar? Pavisam noteikti - saules paneļi un elektroauto. Lielisks komplekts 2022. gada vasarai. Kā? Cik izdevīgi? Sarežģīti vai nē? Katram, kurš apsvēris izmantot saules enerģiju savā mājsaimniecībā jautājumu ir daudz.Tāpēc mēs laižam gaisā jaunu raidījumu ''Pieslēdz Saul..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jaunums - FIBOX produkcija pieejama noliktavā!Fibox ir polikarbonāta korpusu tirgus līderis.Ražotāja lapa - https://www.fibox.com/Korpusi pieejami noliktavā!Halogēna brīviIP66 / IK10TriecienizturīgiUV staru izturīgiVairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / info@baltikelekt..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Saules paneļu risinājums mūsdienīgai mājsaimniecībai!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā paneļu uzstādīšana līdzvērtīga 53 koku iestādīšanai Ja vēlies uzstādīt saules paneļus, sazinieties ar mums!&nb..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
0.00€
Bez PVN:0.00€
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Laipni aicināti uz pasākumu ''Brokastis ar Noark''25.Maijā - Jēkabpilī30.Maijā - Rēzeknē31.Maijā - Jelgavā3. Jūnijā - Liepājā*Satiec Noark pārstāvjus*Uzzini par Noark jaunumiem, saņem atbildes uz jautājumiem*Uzkodas un dāvanas visiem apmeklētājiem! ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Aizvien vairāk mājsaimniecības izvēlas izmantot saules enerģijas priekšrocības. Nofiksējiet savu elektroenerģijas cenu šodien, lai nākotnes cenu kāpums Jūs neietekmētu!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu ķepā" kļuvusi par modernāko kaķu māju Latvijā!Biedrība, kura nu jau 8 gadu garumā sniedz palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, šogad nolēma uzstādīt saules paneļu sistēmu.✅Saules paneļu skaits - 27✅Jauda - 10,67kW✅Saražotais enerģijas apjoms gadā - ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SVARĪGA ZIŅA MŪSU KLIENTIEMBaltik Elektro uzskaites sadalnes ir iekļautas "Sadales tīkla" materiālu reģistrā!Materiālu atbilstības iepriekšējas novērtēšanas sistēmā iekļauto materiālu tehnisko specifikāciju saraksts un materiālu reģistrs ietver "Sadales tīkla" elektrotīklā izmantojamos materiālus, k..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jaunums - FULL BLACK saules paneļi pieejami jau šodien!Biežāk izmantotie ir saules paneļi ir ar zilu nokrāsu, bet interese aug par pilnīgi melniem saules paneļiem, jo aizvien svarīgāka ir ne tikai to efektivitāte, bet arī vizuālā pievilcība.Kāpēc izvēlēties Trina Solar melnos saules paneļus?• FULL B..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Esi darba meklējumos? Ieskaties! Varbūt redzi sevi mūsu komandā?  Piesakies!Varbūt pazīsti kādu, kuru mēs meklējam?  Dalies!VAKANCE - GRĀMATVEDISGALVENIE PIENĀKUMI:Kreditoru rēķinu aprites organizēšana un grāmatošana.Kreditoru datu bāzes uzturēšana.Debitoru izvērtēšana, jaunu pamatlīg..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Maija mēnesis mūsu klientiem nāk ar dāvanām!No 2.maija līdz 1.jūnijam, veicot pirkumu Baltik Elektro  filiālēs vismaz 500 ,- EUR bez PVN vērtībā, tiec pie noderīgām balvām!Kas Tev ir jādara?NOPĒRC – Jāveic pirkums klātienē vismaz 500, – EUR bez PVN vērtībā.NOPLĒS – Loterijas afišā jānoplēs vien..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Laipni lūgti atjaunotajā Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā "Inženieru arsenāls" Kultūrvēsturiski nozīmīgā celtne ir atjaunojusi savu vēsturisko izskatu. Lai izceltu telpu autentiskumu liela nozīme ir apgaismojumam. Veidojot apgaismojuma projektu jāņem vērā dažādi faktori. Gaisma..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Izvēloties saules paneļu risinājumu, liela uzmanība tiek pievērsta saules paneļiem, bet nevajadzētu aizmirst par paneļu stipinājumiem. K2 Systems paneļu stiprinājumi ir sertificēti un atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Plašas uzstādīšanas iespējas uz jebkura veida jumta:Pl..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Pieejamas noliktavā OBO Bettermann WIN-SERIES ierīču kārbas!Zemapmetuma:Savienojuma balsts ar patentētu fiksācijas savienojumu Savienojamas no abām pusēm4x3 skrūvju vietasPieejamas parastā un hermētiskā izpildījumāDobām sienām: Pārdomātas produktu detaļas 2x3 skrūvju vietasPieejamas p..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Moderns un aktuāls risinājums Jūsu mājoklim! Gaismeklis HulaHoop papildināts ar opāla nosegvāku, kas nodrošinās acij tīkamu un mājīgu apgaismojumu. Vairāk informācijas sniegs Baltik Elektro Gaisma salona speciālisti - 67 100 150 / gaisma@baltikelektro.lv..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Īstais laiks saules paneļiem ir klāt! Lūk, uzskatāms piemērs kā saule dara savu darbu un saimniekam par elektrības patēriņu nav jāsatraucas.Sazinies ar mums - mēs visu sakārtosim Tavā vietā sākot no projekta līdz nodošanai. Uzstādot saules paneļus ne tikai ievērojami samazināsi elektrības ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kā jau iepriekš esam runājuši – gaismekļi ir domāti dažādu funkciju pildīšanai un noskaņu radīšanai, bet tos reizēm var izmantot tikai kā dekorus un dizaina elementus.Šeit daži piemēri, kā gaismekļi var būt gan kā gaismas devējs, gan kā lielisks interjera elements, kas padarīs Jūsu mājokli interesan..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Gaismeklis “O” – dizains, minimālisms un estētika.Piešķir odziņu savai mājai vai dārzam gan ar funkcionālu, pārvietojamu gaismekli, gan interesantu, oriģinālu un skatienu piesaistošu dizaina elementu.Ražotājvalsts - Itālija..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Esam lepni paziņot, ka esam Latvijā vienīgie, oficiālie Trina Solar  pārstāvji! Trina Solar ir viens no vadošajiem saules paneļu un viedo enerģijas risinājumu ražotājs.Trina Solar misija ir veicināt globālo atjaunojamās enerģijas attīstību visā pasaulē.Mūsu noliktavā saules paneļi ir uz v..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jaunums - noliktavas sortimenta paplašinajums  KAN-THERM Steel instalācijas sistēma.KAN-therm Steel sistēmas priekšrocības:Ātra un droša instalācijas montāža, bez atklātā uguns pielietošanas,Liels cauruļu un savienojumu diametru diapazons no 12 līdz 108 mm,Plašs darba temperatūras diapazons no..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jaunums - Genebre produkcija pieejama noliktavā!Genebre ir pasaules līderis ūdens vārstu un piederumu jomā.Lodveida ventiļiPretvārstiGružu filtriTauriņveida aizbīdņiVairāk informācijas sniegs HVAC nodaļas vadītājs Jānis +371 67 100 100 / janis.saukums@baltikelektro.lv..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Parādīt 1 līdz 50 no 102 (lapuses: 3)