Navigācija
Your Cart

Cik maksā saules paneļi?

Saules paneļu cenas ir atkarīgas no to jaudas, ražotāja un, protams, arī pārdevēja. Tirgū paneļus par dažādām, arī zemākām cenām piedāvā vairāki uzņēmumi, tāpēc katrs var atrast sev piemērotāko un izdevīgāko.

Sazinies ar mūsu speciālistiem pa tālruni +371 25661129
Viktors Parfjonovs
Viktors Parfjonovs
Projektu vadītājs
+371 67100100
viktors.parfjonovs@baltikelektro.lv
ROBERTS RALFS GUDĒNS
ROBERTS RALFS GUDĒNS
Pārdošanas speciālists
+371 25661129
roberts.gudens[at]baltikelektro.lv

Saņemt piedāvājumu

Mūsu speciālisti ar jums sazināsies, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, noskaidrotu jūsu vajadzības un sagatavotu individuālu piedāvājumu tieši jums.
Enter Your Last Name
Vēlama precīzākai piedāvājuma saņemšanai.

Produkcija

Piedāvājam iegādāties jaunākās paaudzes saules baterijas (saules paneļus) no pasaules vadošajiem saules paneļu ražotājiem.

Saules paneļu risinājums no A-Z

Nodrošinām klientiem pilna saules paneļu risinājumu. No projekta saskaņošanas līdz nodošanai.
Atbalsts
Individuāls risinājums katram klientam. Atbalsts visa projekta izstrādes laikā.

Projekts
Sagatavojam un iesniedzam dokumentāciju Sadales Tīkls AS.

Saules paneļi
Augstas kvalitātes saules paneļi. 12 gadu garantija. Augsts efektivitātes rādītājs.

Invertori
Jūsu mājsaimnīcības elektrības patēriņam piemērots solārais invertors.

Montāža
Nodrošinām saules paneļu piegādi un uzstādīšanu. Uzstādīšanu veic profesionāļi.

Nodošana
Gala mērījumus pirms projekta nodošanas veiks sertificēts elektriķis.

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?

Elektro enerģijas cenu kāpums mudina domāt par alternatīviem enerģijas ieguves veidiem. Aizvien vairāk un vairāk Latvijas iedzīvotāji izvēlās uzstādīt paneļus. Interesei augot rodās arī jautājumi. Esam apkopojuši galvenos ieguvumus uzstādot saules paneļus.

Dzīvot zaļi, ne vienmēr nozīmē dzīvot dārgi. Sākot interesēties par saules paneļu cenām, var gadīties apjukt - cik maksā panelis, invertors, kabeļi, montāžas stiprinājumi utt. Lai mūsu klientiem nebūtu jāmaldās starp cenu piedāvājuma rindiņām, mēs piedāvājam saules paneļu risinājumu no projekta līdz montāžai.

Neatkarība no elektrības cenu svārstībām
Saules biržā cenas ir un paliks nemainīgas. Dabasgāze un elektroenerģijas cenas nesen sasniedza vēsturiskus rekordus. Ja nākotnē cenas vēl celsies, par to Jums nebūs jāsatraucās. Jūsu elektrības cena tiks fiksēta!
Videi draudzīga enerģija
Rādi piemēru piemēru kaimiņam! Uzstādot saules paneļus, kļūsiet par videi draudzīgas elektroenerģijas ražotāju! Saules paneļi ir ilgtspējīgs un videi darudzīgs risinājums.
Nekustamā īpašuma vērtība
Mājas vērtība pēc saules paneļu uzstādīšanās noteikti augs. Kā arī paneļi uz mājas jumta izskatās estētiski un noteikti pievērš uzmanību.
Īss atmaksas periods
Pie šīs dienas elektro enerģijas cenām, atmaksas periods ir aptuveni ~6,5 gadi. Svarīgi uzsvērt, atmaksas periodu ietekmē elektro enerģijas patēriņš. Jo vairāk enerģijas tiks patērēts, jo īsāks būs atmaksas termiņš. Tāpēc uzstādot paneļus jāmaina paradumi – ir jātērē vairāk elektro enerģijas, nevis mazāk.

Saules paneļu sistēmas 

Rūpes par vidi, kā arī ekonomiskie apsvērumi liek meklēt ilgtspējīgus risinājumus. Viena no šī brīža aktualitātēm ir saules paneļi - videi draudzīgs alternatīvais enerģijas ieguves veids, kas ilgtermiņā ļauj ietaupīt. 


Saules paneļu darbības princips


Ar saules paneļu starpniecību saules enerģija tiek pārvērsta elektroenerģijā. Saules gaismas radītā elektronu plūsma rada līdzstrāvu elektroenerģiju. Tā ar inventora palīdzību tiek pārveidota par maiņstrāvu, lai varētu tikt izmantota mājsaimniecības vai uzņēmuma vajadzībām. Būtiski, ka saules paneļi savas funkcijas pilda arī tad, ja tos neapspīd tieši saules stari.

Gadījumā ja saražotais pārsniedz patērēto, pāri palikušais tiek atdots atpakaļ elektriskajā tīklā, un var tikt izmantots vēlāk. Būtiski ir tas, ka attiecībā uz neto uzkrājumu likums nenosaka nekādus perioda ierobežojumus. 

Tipisks saules panelis sastāv no vairākām saules baterijām - to skaits, atkarībā no saules paneļa veida un parametriem, var būt no 60 līdz 90. Tās ražotas no silīcija, fosfora un bora slāņiem. Bora slānis sniedz pozitīvo lādiņu, savukārt fosfora - negatīvo lādiņu. Silīcija plāksne darbojas kā pusvadītājs. 

Lielākoties pieejami divu veidu saules paneļi:


 •  Monokristāliskie saules paneļi izgatavoti no tīra silīcija, tiem raksturīga melna krāsa. Tie uzskatāmi par ilgtspējīgāko un efektīvāko risinājumu;
 • Polikristāliskie saules paneļi tiek izgatavoti no vairākiem silīcija kristāliem. Tiem ir zemāka siltuma tolerance, kas tos padara mazāk efektīvus.

 

Izvērtējot savas vēlmes un vajadzības, katrs var izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu.


Visbiežāk saules paneļu sistēma tiek uzstādīta uz ēkas jumta, taču, ja tas ir pārāk mazs vai neatbilst prasībām citu iemeslu dēļ, sistēma var tikt uzstādīta arī uz zemes - tam piemērotā vietā. Konsultējieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu vislabāko risinājumu tieši Jūsu situācijā. 

Kāpēc uzstādīt saules paneļus?


Elektroenerģijas tirgus svārstības ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kādēļ apsvērt saules paneļu uzstādīšanu. 

Būtiskākie ieguvumi, ko sniedz saules paneļu uzstādīšana, ir: 

 • Neatkarība no elektrības cenu svārstībām. - Ar saules paneļu starpniecību iespējams nodrošināt līdz pat 70% no mājsaimniecībai vajadzīgās elektroenerģijas, kas nodrošina lielāku neatkarību. Turklāt, uzstādot saules paneļus, maksa par elektroenerģiju tiek fiksēta un paliek nemainīga;
 • Videi draudzīga enerģija. - Saules paneļi ir ilgtspējīgs un videi draudzīgs risinājums. Kļūstiet par videi draudzīgas elektroenerģijas ražotāju un vienlaikus arī samaziniet savus izdevumus;
 • Lielāka nekustamā īpašuma vērtība. - Šis ieguldījums palielina arī nekustamā īpašuma vērtību;
 • Ieguldījums, kas atmaksājas. - Lai arī saules paneļu sistēmas iegāde un uzstādīšana prasa salīdzinoši lielu sākotnējo ieguldījumu, ņemot vērā šī brīža elektroenerģijas cenas, ieguldījums atmaksāsies aptuveni 6,5 gadu laikā. Protams, atmaksas periods ir atkarīgs no elektroenerģijas patēriņa - jo tas ir lielāks, jo īsākā laika periodā saules paneļu uzstādīšana atmaksāsies. Pēc tam saules paneļi turpina ražot elektroenerģiju, būtiski samazinot rēķinus, līdz ar to tas ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums;
 • Vienkārša uzturēšana. - Saules paneļu konstrukcija ir salīdzinoši vienkārša, sistēmai nav kustīgo detaļu, kas ar laiku varētu nolietoties un zaudēt savu funkcionalitāti, līdz ar to tās uzturēšana ir vienkārša un ekonomiski izdevīga. Turklāt saules paneļiem ir vairāku gadu garantija.

Kvalitāte un ilgtspējība 


Mēs nodrošinām pilnu saules paneļu sistēmu servisu - no projekta saskaņošanas līdz paneļu uzstādīšanai. Piedāvājumā jaunākās paaudzes saules paneļu komplekti no vadošajiem ražotājiem. 

 • Atbalsts - Nodrošinām individuālus risinājumus katram klientam, kā arī atbalstu visa projekta izstrādes laikā;
 • Projekta izstrāde - sagatavojam un iesniedzam visu nepieciešamo dokumentāciju;
 • Saules paneļi - Kvalitatīvi saules paneļi ar 12 gadu garantiju un augstu efektivitātes rādītāju;
 • Inventori - Mājsaimniecības elektrības patēriņam atbilstošs solārais inventors;
 • Montāža - Nodrošinām saules paneļu piegādi un montāžu. Uzstādīšanu veic profesionāļi;
 • Projekta nodošana - Gala mērījumus pirms projekta nodošanas veic sertificēts elektriķis.

Izvēlieties kvalitāti un ilgtspējību - tas atmaksāsies! 

Cik maksā saules paneļi? 


Saules paneļu cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem - ražotāja, nepieciešamās jaudas, protams, arī no pārdevēja. 

Norādiet prasīto informāciju, un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums, lai atbildētu uz interesējošajiem jautājumiem, izvērtētu Jūsu vajadzības un sagatavotu individuālu piedāvājumu. 

Izvēlieties ilgtspējīgu, videi draudzīgu risinājumu, kas ļaus ietaupīt! 

Saules Paneļi