Navigācija
Your Cart

SLV

SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV
SLV

No pazemīgiem pirmsākumiem Vācijā; Skaņa, gaisma un video radās no 1979. gada diskotēkas. Naktsklubi, kurus iedvesmojis 1977. gada kases hits “Saturday Night Fever”, meklēja novatoriskus veidus, kā savienot skaņu, gaismu un video, lai uzlabotu deju grīdas pieredzi. Tikai 100 simts gadus pēc spuldzes izgudrošanas parādījās mirdzošā bumba! Mūsu gaismekļi toreiz, tāpat kā tagad, tika izgatavoti, izmantojot vācu inženieriju apvienojumā ar stilīgu dizainu, lai padarītu satriecošu apgaismojumu gan pieejamu, gan par pieņemamu cenu diskotēkās un mājās visā Eiropā.

Pēdējo 40 gadu laikā SLV Lighting Group ir pilnveidojusi profesionālus apgaismojuma risinājumus, pārdodot tos vairāk nekā 100 valstīs ar 15 meitasuzņēmumu atbalstu. Gaisma ir un vienmēr ir bijusi mūsu aizraušanās. Aizraušanās, kas tiek izmantota visā piegādes ķēdē: no iekšējās inovācijas līdz kvalitātes nodrošināšanai visaugstākajā līmenī un pieņemamām cenām beigās.

Arī mūsu zīmola pamatvērtības nav mainījušās, jo mēs turpinām pētīt vairāk veidu, kā iepriecināt savus klientus ar jaunākajām inovācijām un stilīgiem mājas, darba un komerciālās vides uzlabojumiem. SLV aizraušanās ar apgaismojumu turpinās.