Navigācija
Your Cart

SLAMP

SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP
SLAMP

Itālijas Slamp 1992. gadā dibināja Roberto Ziliani, un tas nekavējoties piesaistīja uzmanību itāļu dizaineru un apgaismojuma pasaulē. To skaistais dizains un radošās, augstas kvalitātes lampas apvieno uzmanību detaļām un rūpniecisko ražošanu.

Kopš pirmās kolekcijas izlaišanas 1994. gadā Slamp panākumi ir ārkārtīgi auguši. Zīmola izaugsme ir bijusi pat tik spēcīga, ka šobrīd tas tiek uzskatīts par vienu no reprezentatīvākajiem zīmolu nosaukumiem dekoratīvo dizaineru apgaismojuma jomā.

Interesanti materiāli

Viens no veidiem, kā Slamp izceļas no konkurentiem, ir inovatīvu materiālu izmantošana. Tā uzņēmums sāka ar saviem patentētiem materiāliem, piemēram, Opalflex un Lentiflex. Šo materiālu izmantošana padara to lampas unikālas un uzreiz atpazīstamas.

Šie materiāli ir brīnišķīgi skatīšanai un ir arī videi draudzīgi. Faktiski visus materiālus var pārstrādāt un izmantot atkārtoti. Un, tā kā tie izmanto aukstu rūpniecisko ražošanas procesu, netiek atbrīvoti nekādi kaitīgi blakusprodukti. Visas Slamp izmantotās izejvielas atbilst starptautiskajiem vides aizsardzības standartiem.

Starptautiskie dizaineri

Slamp ir pazīstama arī ar savu sadarbību ar pazīstamiem starptautiskiem dizaineriem. Piemēram, 2016. gadā Zaha Hadid (kura kopš tā laika ir aizgājusi) izstrādāja skaistās Aria un Avia kolekcijas. Flora kolekcija bija brazīliešu dizainera Zanini de Zanine ideja.

Doriana un Massimiliano Fuksas no pasaulslavenā arhitektu biroja Fuksas ir daži no jaunākajiem arhitektiem, kas ir radījuši Slamp projektus. Viņi izstrādāja Charlotte un Chantal kolekcijas, kuru tēma ir skaista šūnveida forma.

Tagi: SLAMP , 1085b