Navigācija
Your Cart

RZB

RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB
RZB

Ražotāja lapa - rzb.de

RZB. Rūdolfs Cimmermans no Bambergas. Ražots Vācijā. Ražots Bambergā.

Burvīgas, šauras Vidusjūras ieliņas, gleznainas ēkas, Alte Rathaus (vecā rātsnama) iespaidīgā klātbūtne Regnicā, bagātīgā Kaiserdom – Bamberga ir lieliska dārgakmens, kas 1993. gadā tika klasificēta kā UNESCO Pasaules kultūras mantojuma vieta.

Šī mājīgā un dzīvīgā pilsēta ir mūsu mājas, kuras vārdu ar lepnumu izmantojam kā vizītkarti un kuras modernā infrastruktūra un bagātīgā un daudzveidīgā kultūras dzīve mums ļoti patīk. Bamberga ir daļa no Nirnbergas, un tajā atrodas vairāki ievērojami mazie uzņēmumi, kas darbojas visā pasaulē.

Mums un mūsu klientiem Made in Germany nozīmē Ražots Bambergā. Un uzņēmums, kas pirms vairāk nekā astoņām desmitgadēm sāka savu darbību kā elektrisko patēriņa preču ražotājs, ir kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem uzņēmumiem starptautiskajā apgaismojuma nozarē. Mūsu vairāk nekā 600 darbinieku katru dienu velta sevi inovācijām un izaicinājumam izstrādāt un ražot augstākās kvalitātes gaismekļus.

Mums kvalitāte nozīmē nepieļaut kompromisus un veikt savu darbu precīzi, atbildīgi un uz risinājumu orientēti.

Uzņēmums, kas katru dienu ražo vairāk nekā 20 000 augstākās klases apgaismes ierīču, var nodrošināt nemainīgu kvalitāti tikai ar vienu būtisku faktoru: savu vēlmi pēc iespējas tuvāk sasniegt pilnību. Katrs procesa posms tiek rūpīgi kontrolēts, nepārtraukti optimizēts un, ja nepieciešams, atjaunināts.

Mūsu panākumus vienmēr ir veicinājusi mūsu vēlme nepārtraukti uzlabot mūsu produktu kvalitāti un ražošanas procesu efektivitāti. Turklāt mēs neapmierināmies tikai ar dominējošo standartu ievērošanu: tā vietā mēs tos nosakām visā pasaulē.

Ir labi, ja forma seko funkcijai. Bet tas ir vēl labāk, ja abi saskan.

Mēs esam pārliecināti, ka viens racionalizēts princips pavērs neskaitāmas iespējas. Tas, kas no pirmā acu uzmetiena var šķist viegli, patiesībā ir lielākais izaicinājums produkta izstrādes procesā: jo noteikumus var pārkāpt tikai tad, ja tos jau zināt kā savu pirkstu.

Tikai tad, ja esat apguvis svarīgākās lietas, jūs varat ieviest novatoriskas un izgudrojamas pārmaiņas. Un tikai tad jūs varat pastāvīgi no jauna izgudrot attiecības starp formu un funkciju, tādējādi radot patiesi atšķirīgu mijiedarbību starp apgaismojuma tehnoloģiju, efektivitāti un produkta dizaina estētiku.

Viss mūsu darbs ir mūsu pašu pētniecības un attīstības nodaļas un radošā dizaina nodaļas rezultāts, kā arī mūsu lieliskās darba attiecības ar ārējiem dizaineriem. Tas viss rada to, ko var saukt tikai par nenovērtējamu iespēju veidot apgaismojuma tehnoloģiju un dizaina nākotni.

123
Bez PVN: 0.00€
Tagi: RZB , 3e404