Navigācija
Your Cart

Rosa

Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa
Rosa

Ražotāja lapa - rosa.pl

ROSA grupa, ko 1992. gadā izveidoja Staņislavs Rosa, ir Polijas uzņēmums, kas specializējas pilnu āra apgaismojuma komplektu projektēšanā un ražošanā. Uzņēmumā tajā laikā strādāja vairāki cilvēki. Šodien tas ir dinamisks uzņēmums apgaismojuma nozarē. Ražotnēs ar kopējo platību 34 000 m2, kas atrodas Tičī un divos ārvalstu uzņēmumos, ROSA nodarbina vairāk nekā 400 cilvēkus. Uzņēmuma panākumus veido daudzi faktori, bet svarīgākie ir cilvēki, kas tajā strādā. Tradīcijas, pieredze, uzticamība, individuāla pieeja katram klientam, ko atbalsta inovatīvi, radoši un ekoloģiski risinājumi – tās ir priekšrocības, kas atzītas ne tikai Polijā, bet arī gandrīz sešdesmit valstīs visos kontinentos, uz kuriem eksportējam savu produkciju. Pieņemot lēmumu sadarboties ar ROSA, klients saņem Polijas labāko nozares speciālistu atbalstu, palīdzību un konsultāciju pakalpojumus. Augsti specializēti inženiertehniskie darbinieki un mūsu pašu tehniskās zināšanas garantē profesionālu un efektīvu pat vissarežģītāko uzdevumu izpildi.

Mēs attīstām poļu tehnisko domu. Mūsu inženieru darbinieki un pētnieku grupas pastāvīgi izstrādā inovatīvas produktu ražošanas metodes. Jaunā ROSA automātiskā alumīnija kolonnu ražošanas līnija, kas uzsākta 2015. gadā, ir vienīgā šāda veida investīcija pasaulē. Pilnīga ražošanas procesa automatizācija ļauj rekordīsā 1 minūtes laikā izgatavot 1 metru kolonnas.

ROSA anodēšanas rūpnīca ir viena no modernākajām šāda veida iekārtām Eiropā. Anodēšanas process ir pilnībā automatizēts. Realizētie risinājumi ļauj interferenciāli vai elektroķīmiski krāsot alumīnija elementus līdz 10m garumā, arī sarežģītās formās un 10 krāsās, katrā ar ķīmiskās balināšanas iespēju.

2016. gadā piedāvājumā ir ieviesti ielu apgaismojuma un parku apgaismojuma produkti ar modernu malu apgaismojuma tehnoloģiju. Šī tehnoloģija līdz šim galvenokārt tika izmantota IT un RTV tirgū. ROSA ir pirmais uzņēmums apgaismojuma nozarē, kas izmantoja šo risinājumu ielu un parku apgaismojumā

Mūsu produktu ražošanas tehnoloģijas un metodes ir aizsargātas ar patentiem. Mūsu ikdienas darbība ir balstīta uz kvalitātes vadības sistēmu ISO 9001: 2015. Mums ir visi ES piemērojamie sertifikāti, ieskaitot Qualanod, kas ir piešķirts augstākajai anodisko slāņu kvalitātei un apliecina atbilstību Eiropas standartiem. Mums ir arī pasīvās drošības sertifikāts 100NE2 klases alumīnija kolonnām.

123
Bez PVN: 0.00€
Tagi: Rosa , c0958