Navigācija
Your Cart

RENDL

RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL
RENDL

Kopš 1990. gada Rendl Ligt Studio piedāvā vislabākās cenas un kvalitātes augstas kvalitātes apgaismojuma risinājumus.

Rendl Light Studio ir pastāvīga inovācija ar izcilu pakalpojumu un produktu kvalitāti un izcilu dizainu.

Mūsu zīmola pamatā ir zināšanas par apgaismojumu un ietekmi uz cilvēku uztveri un inducētu uzvedību.

Mēs esam kompetents biznesa partneris, ja meklējat dzīvojamo, komerciālo, industriālo iekšējo vai ārējo apgaismojumu.

Rendl Light Studio piedāvājums ir ļoti veiksmīgs pielāgošanā, pielāgojot priekšmetu izmērus un krāsas, lai atbilstu jūsu projekta specifikācijām.

Mēs atbalstām dizainerus, kas piegādā unikālus darbus. Mūsu modulārais portfelis ir elastīgs, lai palīdzētu izsmalcinātām apgaismojuma koncepcijām kļūt par realitāti.

Produkti ir individuāli mērogojami atbilstoši jūsu projekta redzējuma prasībām un koncepcijas konsekvencei. Mēs apbrīnojam dizaina brīvību un panākumus.

Svaigs sortiments — mēs pastāvīgi virzāmies uz priekšu, izvēloties svaigas, jaunas un mūsdienīgas preces. Apgaismojuma tehnoloģijas un dizains attīstās ātri, un mēs intensīvi strādājam, lai izvairītos no krājumu novecošanas, kas mūsdienās skar lielāko daļu pastāvīgo piegādātāju. Globālās un vietējās tendences tiek nepārtraukti lokalizētas un atšifrētas. Mēs izmantojam plašas tehnoloģiskās zināšanas, lai nodrošinātu rentablus viedo apgaismojuma risinājumus.

Kvalitāte - Visas preces ir sertificētas CE un atbilst augstām drošības, veselības un vides aizsardzības prasībām. Mūsu produkti lepojas ar ārkārtīgi ilgu kalpošanas laiku. Mēs piedāvājam 2 gadu garantiju.

Tagi: RENDL , 33bc4