Navigācija
Your Cart

PUK

PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK
PUK

Ražotāja lapa - puk.it

ITĀLIJAS APGAISMOJUMA DIZAINS

PUK apvieno itāļu noskaņu, augstākās klases tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus, lai radītu izcilus produktus. Mēs iztēlojamies un ražojam itāļu dizaineru apgaismes ķermeņus, lai izplatītu mūsu ideju par kvalitāti un izsmalcinātību visā pasaulē. Mūsu apgaismojuma risinājumi pasaka visu par mūsu pieeju: mēs pastāvīgi meklējam izcilas funkcionalitātes, izturības un skaistuma izpausmes. Lasīt vairāk "

Gaisma ir aizraušanās, ar kuru dalās un kuru veicina brāļi Daniele un Stefano Merati, kuri kopš 1990. gada ir vadījuši Puk Lighting nepārtrauktas attīstības ceļā.

Ieguvis reputāciju ar pieredzi un zināšanām, Puk sadarbojas ar vairākiem atzītiem dizaineriem, piemēram, MOMO Design, Paolo Villa un NAVA + Arosia Studio, lai piedāvātu jums savu satriecošo arhitektūras apgaismojuma klāstu. Pēdējās desmitgadēs viņi ir strādājuši pie ļoti ambicioziem projektiem visā pasaulē kopā ar ievērojamiem arhitektiem, apgaismojuma dizaineriem un konsultantiem ar starptautisku atzinību.

Izgatavots Itālijā atbilstoši augstākajiem standartiem, Puk arhitektoniskā apgaismojuma jomā ienes labāko no Itālijas dizaina un inovācijām.

123
Bez PVN: 0.00€