Navigācija
Your Cart

LUXIONA

LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA
LUXIONA

Ražotāja lapa - luxiona.com

LUXIONA grupa, tostarp LUXIONA Poland, kas turpina īstenot grupas stratēģiju, specializējas iekštelpu un āra apgaismojuma sistēmu izveidē un izveidē, balstoties uz plašo ekspertu pieredzi un plašo produktu zīmolu klāstu.

LUXIONA Poland piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa ir visaptveroši apgaismojuma risinājumi, kas aptver gan ražošanas, gan projektēšanas pakalpojumus, šī vārda visplašākajā nozīmē, ko piegādā augstas klases dizaineri un kas ir gatavi apmierināt, cita starpā: arhitektoniskās telpas, zonas tā sauktajās tīrajās telpās, komerciālās virsmas utt.

LUXIONA Poland ir neapstrīdams līderis CLEAN ROOM tipa risinājumu tirgū – tā sauktajām tīrajām telpām, t.i., sterilam apgaismojumam slimnīcas telpās, apgaismojumam farmācijas rūpnīcās vai ķīmiskajās laboratorijās.

LUXIONA Poland pieņem darbā apgaismes nozares profesionāļus, kuriem ir liela pieredze šajā biznesā. Vadot projektu, LUXIONA Poland komanda garantē labāko iespējamo tehnisko risinājumu pielietošanu apgaismojuma risinājumu galīgās izmantošanas jomā. LUXIONA Poland komanda specializējas tādu projektu īstenošanā, kuriem nepieciešama individuāla pieeja un modernu tehnoloģiju pielietošana.

LUXIONA grupa un LUXIONA Poland nodrošināja savas apgaismojuma sistēmas izcilos prestižos projektos, kas minēti tālāk:

• Sagrada Familia katedrāle Barselonā, ko projektējis Antonio Gaudi,

• Tieslietu pilsēta Barselonā, ko projektējis Deivids Čiperfelds,

• Centrālā stacija Varšavā,

• Catalina biroju ēka Varšavā,

• Vēža profilakses centrs Varšavā.

LUXIONA Poland darbības mērķis ir piegādāt papildu pasūtījumus apgaismojuma sistēmu izveidei, kas aptver projektēšanas procesu, ieskaitot atbilstošu gaismekļu izvēli un ražošanas procesa pielāgošanu, lai tas atbilstu konkrēta ieguldījuma prasībām. Ražotnes sniegtie pakalpojumi izceļas ar elastību, kas dod iespēju ieviest preces modifikācijas un nodrošina īsu piegādes termiņu.

Tagi: LUXIONA , 5595b