Navigācija
Your Cart

FLOS

FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS
FLOS

FLOS dibināts Merano 1962. gadā, un tas ir atzīts par vadošo starptautiskā līmeņa augstākās klases dizaina apgaismojuma un novatorisku apgaismojuma sistēmu ražotāju gan dzīvojamajam, gan profesionālajam sektoram. FLOS ir katalogs, kurā ir iekļautas ikoniskas lampas, kuras dizaina vēsturē radījuši leģendāri vārdi, tostarp Achille un Pier Giacomo Castiglioni, Philippe Starck, Antonio Citterio, Piero Lissoni, Marcel Wanders, Konstantīns Grčičs, Džaspers Morisons, Patrīcija Urkiola, Rons Gilads, Ronans un Erwan Bouroullec, Michael Anastassiades, Vincents Van Duysen, Nendo, Formafantasma un daudzi citi.

Vairāk nekā piecdesmit darbības gadu laikā FLOS ir ievērojami audzis, parādot pastāvīgu apņemšanos pētniecībā un inovācijās apgaismojuma jomā, apvienojumā ar ievērojamu spēju identificēt jaunus radošus talantus.

2014. gada novembrī Itālijas privātā kapitāla uzņēmuma Investindustrial FLOS vairākuma akciju iegāde iezīmēja turpmākas rūpniecības attīstības un paplašināšanās sākumu globālā līmenī. 2015. gada jūnijā Ares, Itālijas āra arhitektūras apgaismojuma etalonu ražotājs, pievienojās FLOS grupai. Tādējādi Outdoor nodaļa kļuva par ceturto FLOS ražošanas vienību līdzās tās vēsturiskajam dizainam, arhitektūrai un pielāgotajām produktu līnijām.

2018. gada novembrī FLOS kopā ar B&B Italia, Louis Poulsen un Arclinea kļuva par daļu no The Design Holding — projekta, kas izriet no investīciju kompānijas Investindustrial un The Carlyle Group sadarbības. Holdings pārstāv lielāko globālo grupu augstākās klases interjera dizaina nozarē.

2019. gada jūnijā Roberta Silva tika iecelta par FLOS izpilddirektori, lai nodrošinātu holdinga vadības attīstību izpilddirektora Daniela Lalonda vadībā.

FLOS šodien piedāvā pilnībā integrētu risinājumu kopumu. Tas eksportē uz vairāk nekā 80 pasaules valstīm, un tai ir viena zīmola veikali Romā, Milānā, Parīzē, Lionā, Ņujorkā un Stokholmā. Tās darbi ir saņēmuši neskaitāmus starptautiskus apbalvojumus, un daudzi no tiem tagad ir iekļauti lielāko mākslas un dizaina muzeju pastāvīgajās kolekcijās visā pasaulē.

123
Bez PVN: 0.00€
Tagi: FLOS , 4d874