Navigācija
Your Cart

BEGA

BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA
BEGA

Ražotāja lapa - bega.com

Jau gandrīz septiņdesmit gadus BEGA izstrādā un ražo augstas kvalitātes gaismekļus gandrīz visām arhitektūras jomām. Šie gadi ir radījuši produktus, kuru idejas un preču zīmes ir kļuvušas par vispārīgiem terminiem neskaitāmiem gaismekļiem visā nozarē.

BEGA apgaismojuma stāsts

BEGA Lighting, kas dibināts 1945. gadā, ir ģimenes uzņēmums, kas atrodas Mendenē, Vācijā. Lai gan viņi sāka ar tikai 50 darbiniekiem vienā rūpnīcas zālē, kopš tā laika viņi ir izauguši līdz 1000 darbiniekiem visā pasaulē. BEGA lepojas ar to, ka ir radījusi vislabāko apgaismojuma tehnoloģiju, veicot stingras, nepieprasītas kvalitātes pārbaudes, kas pakļauj to ķermeņus raksturīgi skarbajiem āra vides apstākļiem. Rezultātā tie pastāvīgi ražo dažus no praktiskākajiem un estētiski pievilcīgākajiem āra un LED ķermeņiem mūsdienu pasaulē.

Kāpēc mums patīk BEGA āra apgaismojums

BEGA savā āra un LED apgaismojuma dizainā uzsver praktiskumu. Faktiski katra produktu saime ir izstrādāta, lai apmierinātu vispārīgu vai konkrētu apgaismojuma uzdevumu, vienlaikus apvienojot un papildinot visu veidu arhitektūru neatkarīgi no tā, vai tā ir veca vai jauna. Ražošanas laikā tie izmanto kvalitatīvus priekšnosacījumus un procesus, lai nodrošinātu to armatūras izturību pret netīrumiem, atmosfēras ietekmi un ekstremālām temperatūras svārstībām. Tādējādi BEGA regulāri rada izturīgus, noderīgus āra apgaismes ķermeņus, kas paliek mūžīgi, neskatoties uz mainīgajām apgaismojuma pasaules tendencēm.

Interesanti fakti par BEGA

Pēc Otrā pasaules kara BEGA darbs tika uzskatīts par nelikumīgu Vācijas deindustrializācijas politikas dēļ, ko īstenoja sabiedroto spēku okupācija. Angļu militārpersonas galu galā viņiem izsniedza ražošanas atļauju, un viņi uzcēla savu pirmo rūpnīcas halli. Tur viņi radīja sava uzņēmuma nosaukumu, kas joprojām tiek lietots šodien. Amerikas Savienotajās Valstīs uzņēmums ir pazīstams kā BEGA US.

Ievērības cienīgs apgaismojums no BEGA

Īpaši praktisko LED virziena sienas lampu-2261 var izmantot sienu mazgāšanai vai tiešai apgaismošanai, un tā ir piemērota gan iekštelpām, gan āra vietām. Tam ir arī gluds, minimālistisks dizains, kas lieliski saderēsies ar apkārtējo vidi.

123
Bez PVN: 0.00€
Tagi: BEGA , db915