Navigācija
Your Cart

ARTEMIDE

ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE
ARTEMIDE

Artemide – apgaismojums no paaudzes paaudzē

Nosaukums Artemide ir sinonīms augstas kvalitātes apgaismojumam kopš 1960. gada. Pēc moto "The Human Light" itāliešu ražotājs izstrādāja gaismas un apgaismojuma sistēmas, kas ir pielāgotas cilvēku vajadzībām. Turpmākajos 60 uzņēmuma vēstures gados tika radīta dizaina klasika, kas joprojām nosaka apgaismojuma kvalitātes un funkcionēšanas standartus arī šodien.

Slavenākie Artemide dizaini ietver Tolomeo galda lampu no Michele De Lucchi, tās priekšteci Tizio, ko izstrādājis Ričards Sapers, un novatorisko Demetra LED gaismu, ko izstrādājis Naoto Fukasawa.

Tajā pašā laikā Ernesto Gismondi uzņēmumam ir bijusi izšķiroša ietekme uz sasniegumiem dizaina pasaulē. No popārta līdz Memfisas dizainam, no funkcionālisma līdz minimālismam – Artemide vienmēr ir uz laika pulsa.

Leģendārais Michele de Lucchi Tolomeo klāsts ir nozīmīga Artemide uzņēmuma vēstures daļa. Sākotnēji to zināja tikai arhitekti un dizaineri, bet tagad tā ir viena no populārākajām pieejamajām galda lampām. Ņemot vērā tā praktisko regulējamību un gudro savienojuma mehānismu, šis statuss nav pārsteigums. Lampu var novietot precīzi un elastīgi, izgaismojot jebkuru izvēlēto zonu. Šīs lampas dizains ir pārāks par tradicionālajām "arhitektu lampām". Tā augstas kvalitātes atsperu balansēšanas mehānisms ir paslēpts plānā korpusā, un ir redzama tikai tā skriemeļu sistēma. Tādējādi šī Artemide klasika ir kļuvusi par mūžīgu uzmanību, kas ir pelnījusi vietu uz katra galda.

Tolomeo saimē tagad ir ne tikai galda lampa, bet arī individuāli regulējamas lasīšanas lampas, piekaramie lukturi pusdienu galdiem un daudz kas cits.

Šī vizuāli iespaidīgā gaisma attīstīja savu neparasto klātbūtni, pateicoties vairākiem diskiem, kas atgādina Saturna gredzenus, kas maigi krīt uz leju. Par šo dizainu, kas ir tikpat individuāls, kā tas ir izsmalcināts, Pirce ģimene ir ieguvusi daudzas prestižas balvas. Artemide Pirce korpuss faktiski ir izgriezts no viena alumīnija diska.

123
Bez PVN: 0.00€
Tagi: ARTEMIDE , d706f