Navigācija
Your Cart

Medijiem

↑ Apgrozījuma dubultošana↑ Peļņas pieaugums↑ Darbinieku skaita palielināšana↑ Atvērta jauna filiāle TalsosUn tas viss viena gada laikā!Lasi vairāk:  https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/pieprasijums-pec-energoefektivitates-risinajumiem-dubultojis-baltijas-elektro-sabiedr..
0.00€
Bez PVN:0.00€
BE ELECTRICPIEGĀDĀTĀJU JAUNUMU IZSTĀDE 2022  Baltik Elektro  izstāde jau 6. reizi pulcēs vienkopus mūsu sadarbības partnerus un klientus.Izstādē piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieki no elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un santehnikas nozares. Atnāc un uzzini par jaunākajiem prod..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Lauku sētā darba daudz! Vakar Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās Dzīvo Sapņu Dārzā. Tika sakopta teritorija, sakārtota elektroinstalācija un uzstādīti jauni prožektori. Visus darbus veica sertificēts elektriķis. Lai gaisma un prieks vienmēr dzirkstī Sapņu Dārzā!Liels paldies Sapņu Dārza sai..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kas ir modē šovasar? Pavisam noteikti - saules paneļi un elektroauto. Lielisks komplekts 2022. gada vasarai. Kā? Cik izdevīgi? Sarežģīti vai nē? Katram, kurš apsvēris izmantot saules enerģiju savā mājsaimniecībā jautājumu ir daudz.Tāpēc mēs laižam gaisā jaunu raidījumu ''Pieslēdz Saul..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Aizvien vairāk mājsaimniecības izvēlas izmantot saules enerģijas priekšrocības. Nofiksējiet savu elektroenerģijas cenu šodien, lai nākotnes cenu kāpums Jūs neietekmētu!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu ķepā" kļuvusi par modernāko kaķu māju Latvijā!Biedrība, kura nu jau 8 gadu garumā sniedz palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, šogad nolēma uzstādīt saules paneļu sistēmu.✅Saules paneļu skaits - 27✅Jauda - 10,67kW✅Saražotais enerģijas apjoms gadā - ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Laipni lūgti atjaunotajā Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā "Inženieru arsenāls" Kultūrvēsturiski nozīmīgā celtne ir atjaunojusi savu vēsturisko izskatu. Lai izceltu telpu autentiskumu liela nozīme ir apgaismojumam. Veidojot apgaismojuma projektu jāņem vērā dažādi faktori. Gaisma..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Esam lepni paziņot, ka esam Latvijā vienīgie, oficiālie Trina Solar  pārstāvji! Trina Solar ir viens no vadošajiem saules paneļu un viedo enerģijas risinājumu ražotājs.Trina Solar misija ir veicināt globālo atjaunojamās enerģijas attīstību visā pasaulē.Mūsu noliktavā saules paneļi ir uz v..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#7 Grand finale.Seriālam pienācis lielais fināls. Vai Žigis tomēr nolems par labu saules paneļiem? Tas atklāsies šajā sērijā!Paldies visiem skatītājiem par pozitīvajām atsauksmēm un daudzajiem komentāriem!..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#6 Skaitītājs turpina griezties.Lai kā Žigis censtos atbrīvoties no visiem elektrības ēdājiem, skaitītājs turpina spītīgi griezties.Vai tiešām māja paliks pavisam tukša?Bet varbūt tomēr ieklausīties, ko saka kaimiņš...?..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#5 Lai (NE)top gaisma.Žigis nepajokam pikts. Rēķini turpina augt. Ko darīt? Turpmāk gaisma nāks tikai no svecēm.Bet varbūt tomēr ieklausīties, ko saka kaimiņš...?..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#4 Gludekļa nedienas.Žigis turpina taupīt.Īsti vīri kreklus negludina.Bet varbūt tomēr ieklausīties, ko saka kaimiņš...?#saulespaneļi..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#3 Žigis turpina meklēt ceļus kā taupīt elektrību...
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#2 Žiga besās par elektrības cenām - Ledusskapis dabū trūkties...
0.00€
Bez PVN:0.00€
SĒRIJA#1 Žiga saņēmis elektrības rēķinu...
0.00€
Bez PVN:0.00€
..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet kopā ar  Jaņa Rozentāla Mākslas skolas jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo.  Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG  rozetes portrets, OBO Bettermann  kabeļu trepes pārtop kosmosa kuģī un ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet  kopā ar NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skola jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo.Paskatoties uz lietām no malas, tām var piešķirt pavisam citu nozīmi.Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG Latvija rozetes port..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Pavisam nesen Rēzeknē atklāts jauns vides objekts - Ūdens pods, kas simbolizē Latgales stiprās podnieku tradīcijas.Baltik Elektro Gaisma izstrādājusi apgaismojuma risinājumu, lai apskates objekts būtu pamanāns un izcelts arī tumšajā laikā.Šāda objekta izmantošanai Izmantoti divi apgaismojuma vei..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Lai mājās izjustu patīkamu un mājīgu noskaņu, ir svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma risinājumus.Gaisma, noteikti ir tā lieta, kam vajadzētu pievērst tikpat lielu uzmanību kā izsmalcinātām mēbelēm, kvalitatīviem materiāliem vai sadzīves tehnikai.Šajā projektā ir panākts līdzsvars starp dizain..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Skats no augstsprieguma līniju montiera acīm.Galvenais ofiss un centrālā noliktava Rīgā, Krustpils ielā 38a...
0.00€
Bez PVN:0.00€
Baltik Elektro Gaisma projekts - dzīvokļu nams ''Divi Krasti''. Patīkams apgaismojums ir svarīga sastāvdaļa katrā dzīves telpā. Šajā projektā apgaismojumam ir pievērsta liela uzmanība, lai izceltu kvalitatīvo iekšējo apdari un liktu katram sajusties kā mājās. Rast risinājumu no idejas lī..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Pirmā elektroauto uzlāde Jelagavas filiālē! Klientiem ir iespējā uzlādēt savu auto, lai droši var doties tālāk ceļā!Laipni gaidīti!Baltik Elektro piedāvā elektroauto uzlādes stacijas, dažādu jaudu un ražotāju.Vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / info@baltikelektro...
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kā zinām, labie darbi iedvesmo un dod enerģiju jauniem darbiem!Baltik Elektro komanda iedrošina arī Tevi atbalstīt Dr. Klauns organizāciju!Tu vari palīdzēt pavisam viegli - uzliec sarkano degunu, lai Dr.Klauniem iespēju būt tur, kur viņus gaida!Kas tad īsti ir Dr.Klauns?Dr. Klauns ir atbal..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Baltik Elektro Gaisma projekts - Vidzemes slimnīcas Neiroloģijas nodaļa.Slimnīcas gaiteņos apgaismojums ir ļoti svarīgs. Labs apgaismojums pozitīvi ietekmē gan fizisko, gan garīgo veselību. Kā arī svarīgi nodrošināt pietiekamu apgaismojumu, lai medicinās personāls var veikt darba pienākumus.Gais..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Baltik Elektro ir oficiālais pārstāvis Latvijā ekskluzīvajam zīmolam JUNG.Augstas kvalitātes standarti un dizaina faktors raksturo JUNG piedāvāto produkciju – gaismas slēdžus un rozetes, apgaismojuma un automatizētoēku vadības sistēmas, dūmu detektorus un vēl daudz ko citu.Aicinām apskatīt Jung prod..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jūnija beigās noslēgušies Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes labiekārtošanas darbRezultātā paralēli ūdenskrātuves krastiem izbūvēts pusotru kilometru garš apgaismots gājēju, velosipēdistu un skrituļotāju celiņš.Baltik Elektro Gaisma piegādāja parka gaismekļus CUT LED no ražotāja Rosa.Jaunā promonāde i..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Vēl viens vērienīgs projekts, ar kuru varam lepoties! Šovasar pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā. Baltik Elektro profesionālā komanda ir izstrādājusi apgaismojuma risinājumu parka izsgaismošanai. Parks nu ir redzams pavisam citā gaismā!Pats ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Labie darbi mūs iedvesmo un dod enerģiju!Šodien paviesojāmies futbola kluba TFK LATS treniņā, Iecavas stadionā.Lai treniņi būt vēl jaudīgāki, Baltik Elektro sagādāja jaunas bumbas mazajiem censoņiem.Prieks redzēt degsmi un mērķtiecību mazo futbolistu acīs, lai izdodās sasniegt visus mērķus!..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Jelgavas filiāles speciālisti izstrādājuši apgaismojuma risinājumu Jelgavas Vecpilsētas ēkas restaurācijai. Šāda kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanā svarīgi ir pareizi izmantot apgaismojumu, lai izceltu daudzveidīgo telpu apdari un vēsturisko stilu.  Gaismekļi no: Northcliffe un Robus. Rast ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kas var būt labāks par izkustēšanos svaigā gaisā! Piektdien Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās galvenā ofisa teritorijā. Tika sakopta teritorija, lai prieks pašiem un Baltik Elektro apmeklētājiem! Kopā ar vadītāju Edgars Bergholcs iestādītas ābeles, kas smaržos un izdaiļos ofisa teritorijuLai au..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Labrīt! Šādā pelēcīgā dienā mums visiem derētu dzirdēt kādu labu ziņu… Noskaties Ziņas Par Labām Ziņām 6. raidījumu un uzlabo savu garastāvokli!  Un atceries atsūtīt mums savu labo ziņu uz labaszinas@baltikelektro.lv No visām iesūtītajām ziņām izlozēsim vienu laimīgo, kurš iegūs grilu savā īpaš..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Zīmējumu konkurss noslēdzies!Paldies katram bērniņam, skolotājiem un vecākiem par dalību konkursā! Kopā saņēmām 204 košus, radošus un burvīgus darbiņus! Sakām LIELU un SIRSNĪGU PALDIES!Esam gatavi paziņot 30 konkursa uzvarētājus, kuri saņems balvas no mūsu sadarbības partneriem ABB un LEDVANCE Globa..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Stadiona apgaismojumam vienlaicīgi ir jāatbilst vairākām prasībām:✅gaismai ir jābūt vienmērīgai un pietiekami spilgtai, nodrošinot izcilu redzamību.✅tā nedrīkst būt žilbinoša, lai nenogurdinātu acis spēlētējiem un skatītājiem.✅gaismekļiem jābūt īpaši izturīgiem, jo tie ir pakļauti visa veida laika a..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Albatross Home projekts tā jaunajiem iemītniekiem nodrošinās eko un miera baudītāju dzīves stilu. Baltik Elektro Gaisma rada risinājumu fasādes un iekštelpu apgaismojumam. Ar apgaimojuma palīdzību tika izcelts projekta mūsdienīgums un dabas mijiedarbība. Gaimekļi no: Robus, Takton un Leds C4. Rast r..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Nesen Dobeles pils kapelā tika pabeigti vērienīgi pārbūves darbi. Seno mūru apņemtā ēkā nu ir izgaismota un redzama pat no putna lidojuma! Pateicoties Baltik Elektro Gaisma izstrādātajiem risinājumiem, pils apmeklētājiem būs iespēja apskatīt senās pils aprises izgaismotas un spilgtas! Rast risinājum..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Atbilstošs un pietiekams apgaismojums ir svarīgs skolēna labsajūtai, rada patīkamu un stimulējošu vidi. Turpretim slikts apgaismojums var radīt diskomfortu un mazināt koncentrēšanās spējas.  Vairāk nekā 500 skolēnu jauno mācību gadu uzsākuši vēl gaišākā un mūsdienīgākā skolā, pateicoties Baltik..
0.00€
Bez PVN:0.00€
2020. gads ir bijis dažādu izaicinājumu pilns, taču Baltik Elektro komanda atskatoties uz to jūtas gandarīta! Esam to ne tikai veiksmīgi pārvarējuši, bet sasnieguši jaunu rekordu!! Esam guvuši noderīgas atziņas un jaunas prasmes. Pierādījuši, ka komandā ir spēks – Esam gatavi jaunām virsotnēm! Paldi..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Lai top gaisma!Carnikavas novadu krāšņi rotā krāsainās spuldžu virtenes no Baltik Elektro.Krāsainās OSRAM zīmola spuldzītes un virtenes pieejamas mūsu noliktavās!Pielāgojiet apgaismojumu atmosfēras radīšanai un lieliski papildiniet svētku mirkļus!Spuldzes piemērotas ne tikai iekštelpu gaismekļiem, b..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Labais vairo labo! Kopā ar sadarbības partneriem Bērnu klīniskā universitātes slimnīca bērniem rīkojām zīmējumu konkursu ”Mans Ziemassvētku sapnis”. Paldies bērniem par tik rūpīgiem un skaistiem darbiņiem! Jūs radījāt īstu Ziemassvētku sajūtu! Un liela pateicība Bērnu klīniskā universitātes slimnīca..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Atskats uz mākslas izstādes atklāšanu Baltik Elektro Gaisma salonā. Paldies visem, kuri ieradās uz atklāšanu. Īpašs paldies par sadarbību Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas Vidusskola un pasākuma atbalstītājiem – Ledvance, Jung un Eaton! Mākslai vajag telpu! Līdz 29. oktobrim Baltik Elektro Gaisma salonā ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Mūsu dārgie sadarbības partneri un klienti!Ņemot vērā situāciju pasaulē, šogad mūsu ikgadējā izstāde nenotiks. Mazliet skumji, bet tas nozīmē tikai to, ka nākošgad izstāde būs vēl jaudīgāka un iespaidīgāka! Mēs esam kopā ar JUMS! Mēs strādājam, lai jūsu darbi neapstātos. Bez jums nebūtu mū..
0.00€
Bez PVN:0.00€
PIKC Nacionālās Mākslu vidusskolas JAŅA ROZENTĀLA MĀKSLAS SKOLAS absolventu kvalifikācijas darbu izstāde salonā Baltik Elektro GaismaNo 19. septembra līdz 29. oktobrim Baltik Elektro Gaisma salonā, Mūkusalas ielā 25, skatāma JAŅA ROZENTĀLA MĀKSLAS SKOLAS absolventu darbu izstāde. Izstādē pārstāvētas..
0.00€
Bez PVN:0.00€
SIA “Baltijas Elektro sabiedrības” ir uzņēmums, kas nodrošina elektrības nokļūšanu no hidroelektrostacijām līdz mājas slēdzim. Līdz ar pandēmiju tas iesaistījies arī viedo tehnoloģiju biznesā, eksperimentālā kārtā Ādažu pamatskolā uzstādot iekārtas ķermeņa temperatūras mērīšanai. Par šo projektu un ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Šī gada sākumā, februārī, Ludzā tika svinīgi atklāts pilnīgi jauns peldbaseins. “Jaunbūve ir moderna, kompakta un eleganta, ēka piesaista uzmanību ar mūsdienīgo arhitektoniskorisinājumu un interesanto apgaismojumu”, apraksta peldbaseina ēku Ludzas novada pašvaldības pārstāvji. Rēzeknes filiāle sadar..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Esam lepni! Šodien svinīgi tika atklāta Latvijā pirmā stacionārā ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīce. ✔Tā uzstādīta Ādažu sākumskolā, pie skolas ieejas. Iekārtas galvenais uzdevums ir noteikt tos, kuri mācību iestādē ieradušies ar paaugstinātu temperatūru.Sakām paldies Ādažu novada domes priekšsēd..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Latvijas uzņēmums SIA “Baltijas Elektro Sabiedrība” sadarbībā ar Ādažu novada pašvaldību uzsākusi tehniskus darbus pie pirmās digitālās ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīces uzstādīšanas Ādažu vidusskolas sākumskolā. Šī būs pirmā mācību iestāde Latvijā, kas jaunajā mācību gadā varēs savlaicīgi iden..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lēmums par aizliegumu Rīgas pašvaldības aģentūrai “Rīgas gaisma” slēgt līgumu ar konkursa uzvarētāju ir precedents konkurences tiesību nodrošināšanā un būtisks solis nozares iepirkumu sakārtošanā.IUB savā skaidrojumā norāda, ka “Rīgas gaisma” iekļautā prasība prete..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Digitalizācijas uzplaukums pierāda, ka daudzkanālu stratēģija ir būtisks veiksmes faktors, jo īpaši cīņā ar koronavīrusa radītajām problēmām.Pārdošanas apjoms e-vidē 2020. gada 1. ceturksnī pieauga par 9,5 procentiem: tirgotāji vienmēr varēja droši paļauties uz Würth piegādes nodrošinājumu.Jubilejas..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Baltik Elektro uzsāk kampaņu “Par drošu elektrību kopā ar Baltik Elektro!”, kuras mērķis ir pievērst bērnu un vecāku uzmanību elektrodrošībai. Kampaņas ietvaros Baltik Elektro aicināja piedalīties zīmējumu konkursā, kura uzdevums bija pavisam vienkāršs: Uzzīmēt kā Tu ikdienā ievēro elektrodrošību! K..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Parādīt 1 līdz 50 no 63 (lapuses: 2)