Navigācija
Your Cart

Medijiem

Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet kopā ar  Jaņa Rozentāla Mākslas skolas jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo.  Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG  rozetes portrets, OBO Bettermann  kabeļu trepes pārtop kosmosa kuģī un ..
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet  kopā ar NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skola jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo. Paskatoties uz lietām no malas, tām var piešķirt pavisam citu nozīmi. Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG Latv..
Pavisam nesen Rēzeknē atklāts jauns vides objekts - Ūdens pods, kas simbolizē Latgales stiprās podnieku tradīcijas.Baltik Elektro Gaisma izstrādājusi apgaismojuma risinājumu, lai apskates objekts būtu pamanāns un izcelts arī tumšajā laikā.Šāda objekta izmantošanai Izmantoti divi apgaismojuma vei..
Lai mājās izjustu patīkamu un mājīgu noskaņu, ir svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma risinājumus.Gaisma, noteikti ir tā lieta, kam vajadzētu pievērst tikpat lielu uzmanību kā izsmalcinātām mēbelēm, kvalitatīviem materiāliem vai sadzīves tehnikai.Šajā projektā ir panākts līdzsvars starp dizain..
Skats no augstsprieguma līniju montiera acīm.Galvenais ofiss un centrālā noliktava Rīgā, Krustpils ielā 38a...
Baltik Elektro Gaisma projekts - dzīvokļu nams ''Divi Krasti''. Patīkams apgaismojums ir svarīga sastāvdaļa katrā dzīves telpā. Šajā projektā apgaismojumam ir pievērsta liela uzmanība, lai izceltu kvalitatīvo iekšējo apdari un liktu katram sajusties kā mājās. Rast risinājumu no idejas lī..
Pirmā elektroauto uzlāde Jelagavas filiālē! Klientiem ir iespējā uzlādēt savu auto, lai droši var doties tālāk ceļā!Laipni gaidīti!Baltik Elektro piedāvā elektroauto uzlādes stacijas, dažādu jaudu un ražotāju.Vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / [email protected]
Kā zinām, labie darbi iedvesmo un dod enerģiju jauniem darbiem!Baltik Elektro komanda iedrošina arī Tevi atbalstīt Dr. Klauns organizāciju!Tu vari palīdzēt pavisam viegli - uzliec sarkano degunu, lai Dr.Klauniem iespēju būt tur, kur viņus gaida!Kas tad īsti ir Dr.Klauns?Dr. Klauns ir atbal..
Baltik Elektro Gaisma projekts - Vidzemes slimnīcas Neiroloģijas nodaļa.Slimnīcas gaiteņos apgaismojums ir ļoti svarīgs. Labs apgaismojums pozitīvi ietekmē gan fizisko, gan garīgo veselību. Kā arī svarīgi nodrošināt pietiekamu apgaismojumu, lai medicinās personāls var veikt darba pienākumus.Gais..
Baltik Elektro ir oficiālais pārstāvis Latvijā ekskluzīvajam zīmolam JUNG. Augstas kvalitātes standarti un dizaina faktors raksturo JUNG piedāvāto produkciju – gaismas slēdžus un rozetes, apgaismojuma un automatizēto ēku vadības sistēmas, dūmu detektorus un vēl daudz ko citu. Aicinām apskatīt J..
Jūnija beigās noslēgušies Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes labiekārtošanas darbRezultātā paralēli ūdenskrātuves krastiem izbūvēts pusotru kilometru garš apgaismots gājēju, velosipēdistu un skrituļotāju celiņš.Baltik Elektro Gaisma piegādāja parka gaismekļus CUT LED no ražotāja Rosa.Jaunā promonāde i..
Vēl viens vērienīgs projekts, ar kuru varam lepoties! Šovasar pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā. Baltik Elektro profesionālā komanda ir izstrādājusi apgaismojuma risinājumu parka izsgaismošanai. Parks nu ir redzams pavisam citā gaismā!Pats ..
Labie darbi mūs iedvesmo un dod enerģiju!Šodien paviesojāmies futbola kluba TFK LATS treniņā, Iecavas stadionā.Lai treniņi būt vēl jaudīgāki, Baltik Elektro sagādāja jaunas bumbas mazajiem censoņiem.Prieks redzēt degsmi un mērķtiecību mazo futbolistu acīs, lai izdodās sasniegt visus mērķus!..
Jelgavas filiāles speciālisti izstrādājuši apgaismojuma risinājumu Jelgavas Vecpilsētas ēkas restaurācijai. Šāda kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanā svarīgi ir pareizi izmantot apgaismojumu, lai izceltu daudzveidīgo telpu apdari un vēsturisko stilu.  Gaismekļi no: Northcliffe un Robus. Rast ..
Kas var būt labāks par izkustēšanos svaigā gaisā! Piektdien Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās galvenā ofisa teritorijā. Tika sakopta teritorija, lai prieks pašiem un Baltik Elektro apmeklētājiem! Kopā ar vadītāju Edgars Bergholcs iestādītas ābeles, kas smaržos un izdaiļos ofisa teritorijuLai au..
Labrīt! Šādā pelēcīgā dienā mums visiem derētu dzirdēt kādu labu ziņu… Noskaties Ziņas Par Labām Ziņām 6. raidījumu un uzlabo savu garastāvokli!  Un atceries atsūtīt mums savu labo ziņu uz [email protected] No visām iesūtītajām ziņām izlozēsim vienu laimīgo, kurš iegūs grilu savā īpaš..
Zīmējumu konkurss noslēdzies!Paldies katram bērniņam, skolotājiem un vecākiem par dalību konkursā! Kopā saņēmām 204 košus, radošus un burvīgus darbiņus! Sakām LIELU un SIRSNĪGU PALDIES!Esam gatavi paziņot 30 konkursa uzvarētājus, kuri saņems balvas no mūsu sadarbības partneriem ABB un LEDVANCE Globa..
Stadiona apgaismojumam vienlaicīgi ir jāatbilst vairākām prasībām:✅gaismai ir jābūt vienmērīgai un pietiekami spilgtai, nodrošinot izcilu redzamību.✅tā nedrīkst būt žilbinoša, lai nenogurdinātu acis spēlētējiem un skatītājiem.✅gaismekļiem jābūt īpaši izturīgiem, jo tie ir pakļauti visa veida laika a..
Albatross Home projekts tā jaunajiem iemītniekiem nodrošinās eko un miera baudītāju dzīves stilu. Baltik Elektro Gaisma rada risinājumu fasādes un iekštelpu apgaismojumam. Ar apgaimojuma palīdzību tika izcelts projekta mūsdienīgums un dabas mijiedarbība. Gaimekļi no: Robus, Takton un Leds C4. Rast r..
Nesen Dobeles pils kapelā tika pabeigti vērienīgi pārbūves darbi. Seno mūru apņemtā ēkā nu ir izgaismota un redzama pat no putna lidojuma! Pateicoties Baltik Elektro Gaisma izstrādātajiem risinājumiem, pils apmeklētājiem būs iespēja apskatīt senās pils aprises izgaismotas un spilgtas! Rast risinājum..
Atbilstošs un pietiekams apgaismojums ir svarīgs skolēna labsajūtai, rada patīkamu un stimulējošu vidi. Turpretim slikts apgaismojums var radīt diskomfortu un mazināt koncentrēšanās spējas.  Vairāk nekā 500 skolēnu jauno mācību gadu uzsākuši vēl gaišākā un mūsdienīgākā skolā, pateicoties Baltik..
2020. gads ir bijis dažādu izaicinājumu pilns, taču Baltik Elektro komanda atskatoties uz to jūtas gandarīta! Esam to ne tikai veiksmīgi pārvarējuši, bet sasnieguši jaunu rekordu!! Esam guvuši noderīgas atziņas un jaunas prasmes. Pierādījuši, ka komandā ir spēks – Esam gatavi jaunām virsotnēm! Paldi..
Lai top gaisma!Carnikavas novadu krāšņi rotā krāsainās spuldžu virtenes no Baltik Elektro.Krāsainās OSRAM zīmola spuldzītes un virtenes pieejamas mūsu noliktavās!Pielāgojiet apgaismojumu atmosfēras radīšanai un lieliski papildiniet svētku mirkļus!Spuldzes piemērotas ne tikai iekštelpu gaismekļiem, b..
Labais vairo labo! Kopā ar sadarbības partneriem Bērnu klīniskā universitātes slimnīca bērniem rīkojām zīmējumu konkursu ”Mans Ziemassvētku sapnis”. Paldies bērniem par tik rūpīgiem un skaistiem darbiņiem! Jūs radījāt īstu Ziemassvētku sajūtu! Un liela pateicība Bērnu klīniskā universitātes slimnīca..
Atskats uz mākslas izstādes atklāšanu Baltik Elektro Gaisma salonā. Paldies visem, kuri ieradās uz atklāšanu. Īpašs paldies par sadarbību Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas Vidusskola un pasākuma atbalstītājiem – Ledvance, Jung un Eaton! Mākslai vajag telpu! Līdz 29. oktobrim Baltik Elektro Gaisma salonā ..
Mūsu dārgie sadarbības partneri un klienti!Ņemot vērā situāciju pasaulē, šogad mūsu ikgadējā izstāde nenotiks. Mazliet skumji, bet tas nozīmē tikai to, ka nākošgad izstāde būs vēl jaudīgāka un iespaidīgāka! Mēs esam kopā ar JUMS! Mēs strādājam, lai jūsu darbi neapstātos. Bez jums nebūtu mū..
PIKC Nacionālās Mākslu vidusskolas JAŅA ROZENTĀLA MĀKSLAS SKOLAS absolventu kvalifikācijas darbu izstāde salonā Baltik Elektro GaismaNo 19. septembra līdz 29. oktobrim Baltik Elektro Gaisma salonā, Mūkusalas ielā 25, skatāma JAŅA ROZENTĀLA MĀKSLAS SKOLAS absolventu darbu izstāde. Izstādē pārstāvētas..
SIA “Baltijas Elektro sabiedrības” ir uzņēmums, kas nodrošina elektrības nokļūšanu no hidroelektrostacijām līdz mājas slēdzim. Līdz ar pandēmiju tas iesaistījies arī viedo tehnoloģiju biznesā, eksperimentālā kārtā Ādažu pamatskolā uzstādot iekārtas ķermeņa temperatūras mērīšanai. Par šo projektu un ..
Šī gada sākumā, februārī, Ludzā tika svinīgi atklāts pilnīgi jauns peldbaseins. “Jaunbūve ir moderna, kompakta un eleganta, ēka piesaista uzmanību ar mūsdienīgo arhitektoniskorisinājumu un interesanto apgaismojumu”, apraksta peldbaseina ēku Ludzas novada pašvaldības pārstāvji. Rēzeknes filiāle sadar..
Esam lepni! Šodien svinīgi tika atklāta Latvijā pirmā stacionārā ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīce. ✔Tā uzstādīta Ādažu sākumskolā, pie skolas ieejas. Iekārtas galvenais uzdevums ir noteikt tos, kuri mācību iestādē ieradušies ar paaugstinātu temperatūru.Sakām paldies Ādažu novada domes priekšsēd..
Latvijas uzņēmums SIA “Baltijas Elektro Sabiedrība” sadarbībā ar Ādažu novada pašvaldību uzsākusi tehniskus darbus pie pirmās digitālās ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīces uzstādīšanas Ādažu vidusskolas sākumskolā. Šī būs pirmā mācību iestāde Latvijā, kas jaunajā mācību gadā varēs savlaicīgi iden..
Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lēmums par aizliegumu Rīgas pašvaldības aģentūrai “Rīgas gaisma” slēgt līgumu ar konkursa uzvarētāju ir precedents konkurences tiesību nodrošināšanā un būtisks solis nozares iepirkumu sakārtošanā.IUB savā skaidrojumā norāda, ka “Rīgas gaisma” iekļautā prasība prete..
Digitalizācijas uzplaukums pierāda, ka daudzkanālu stratēģija ir būtisks veiksmes faktors, jo īpaši cīņā ar koronavīrusa radītajām problēmām.Pārdošanas apjoms e-vidē 2020. gada 1. ceturksnī pieauga par 9,5 procentiem: tirgotāji vienmēr varēja droši paļauties uz Würth piegādes nodrošinājumu.Jubilejas..
Baltik Elektro uzsāk kampaņu “Par drošu elektrību kopā ar Baltik Elektro!”, kuras mērķis ir pievērst bērnu un vecāku uzmanību elektrodrošībai. Kampaņas ietvaros Baltik Elektro aicināja piedalīties zīmējumu konkursā, kura uzdevums bija pavisam vienkāršs: Uzzīmēt kā Tu ikdienā ievēro elektrodrošību! K..
Sveiciens visiem Lielajā Piektdienā!Jau tūlīt, tūlīt Lieldienas klāt!Novēlam visiem tās saulainas, priekpilnas un atcerieties kārtīgi izšūpoties, lai veseli esiet visu gadu! Bet nu pie lietas! Piektdienā nākam ar mūsu piekto raidījumu!Paldies visiem par labiem vārdiem un atbalstu – tas motivē mūs tu..
Labrīt!Ceturtais raidījums ir klāt ar īpaši labām ziņām JUMS!Iesūtot mums savas labās ziņas jums ir iespēja laimēt Gizzo Grill grilu! Gizo grili ir pārnēsājami, viegli un kvalitatīvi.Atklāj grilēšanas sezonu ar jaunu grilu! Viss kas Tev ir jādara, sūti mums savu labo ziņu uz [email protected]
Labrīt!Jau trešais raidījums iet gaisā!LIELS PALDIES visiem sekotājiem par labiem vārdiem un atbalstu! Mums ir patiess prieks, ka varam jūsu ikdienā ienest kādu pozitīvisma devu! Vairosim labo kopā!Mēs turpināmLabās Ziņas tiek publicētas trīs reizes nedēļā:PirmdienāsOtrdienāsTrešdienās#ZINASPARLABAM..
Labrīt visiem!Ārā spoži spīd saule un cerams noskaņojums Piektdienā visiem ir burvīgs!Mēs nākam ar 2. raidījumu ”Ziņas Par Labām Ziņām”Esam sagatavojuši daudz LABU ZIŅU jums – skatāmies un smaidām kopā!Dalies arī tu ar labo! Sūtiet savas labās ziņas mums uz [email protected] Tās var būt pr..
Baltik Elektro uzsāk kampaņu “Par drošu elektrību kopā ar Baltik Elektro!”, kuras mērķis ir pievērst bērnu un vecāku uzmanību elektrodrošībai.Kampaņas ietvaros Baltik Elektro aicina piedalīties zīmējumu konkursā, kura uzdevums ir pavisam vienkāršs: Uzzīmē kā Tu ikdienā ievēro elektrodrošību! Kādi no..
PRESES RELĪZEWürth grupa turpina izaugsmiPārdošanas apjomi pieauguši par 4,8 procentiem, sasniedzot jaunu rekordu 14,27 miljardu EUR apmērāPeļņa pirms nodokļu nomaksas ir samazinājusies līdz 750 miljoniem EUR.Künzelsau. Saskaņā ar provizorisko gada finanšu pārskatu Würth grupa ziņoja par pārdošanas ..
Laižam gaisā zīmējumu konkursu!Mēs aicinām bērnus vecumā līdz 16 gadiem radoši izpausties, uzzīmējot ‘’Tavu Dzīvo Sapņu dārzu Ziemassvētkos!’Izpaudies, esi radošs un saņem balvas no mūsu lieliskajiem sadarbības partneriem Eaton Siemens ABB OBO Bettermann Latvija!1.vietas ieguvēja zīmējums tiks izman..
Cien. klienti un sadarbības partneri, Izstāde ”Taste of Baltik Elektro” norisinājās jau 5. reizi, pulcējot 40 sadarbības partnerus un vairāk kā 1000 apmeklētājus! Izstādes laikā, ražotāji prezentēja jaunumus un informēja par elektromateriālu nozares tendencēm. Izstādes ietvaros bija iespēja piedalīt..
Arī šogad mūsu ikgadējā izstāde notiks! Šir ir īpašs gads, jo Baltik Elektro jau 5. gadu pēc kārtas pulcēs vienkopus savus piegādātājus un klientus!!! Reģistrācija izstādei: http://beevents.lv/ Ar ko vēl šis gads būs īpašs? Tēma: Izstādei ir tēma ‘’Taste of Baltik Elektro’’ Mēs aicināsim dalībniekus..
Baltik Elektro Gaisma – vieta, kur sajust apgaismojuma radīto noskaņu! “Bieži neaizdomājamies, ka tieši apgaismojums ir tas, kas rada noskaņu telpā un ietekmē to, kā jūtamies. Tāpēc ir svarīgi ne tikai glīti dizaina gaismas ķermeņi, bet arī tas, kādu gaismu tie izstaro”, uzsver mūsu kolēģis, apgaism..
Baltik Elektro galvenajā ofisā tapis JUNG ”šovrūms” ! Tagad klientiem pie kafijas tases ir iespēja apskatīt visas slēdžu un rozešu sērijas klātienē, arī pašas jaunākās JUNG sērijas- LS1912, Aflow un A550. Un vēl…izstādīti ir arī dimmēšanas risinājumi, KNX (gudrās mājas ) sistēmas un avārijas gaismu ..
2019. gada pirmajos sešos mēnešos pasaules tirgus līderis stiprinājumu un montāžas materiālu tirdzniecībā palielināja apgrozījumu par 5,2 %, sasniedzot 7,2 miljardus EUR.Darbības rezultāts samazināsKünzelsau. 2019. gada pirmajos sešos mēnešos Würth grupa ziņoja par 7,2 miljardu EUR lielu apgrozījumu..
Lai top gaisma!Liels prieks palīdzēt Dzīvo Sapņu Dārzs, lai visas labās ieceres un darbi izdodās! Esam sagādājuši gaismas virteni no OPTONICA, lai gaiši un mājīgi mazajiem iemītniekiem!Aicinām jūs aizbraukt ciemos uz Dzīvo Sapņu Dārzu, un piedalīties izzinoši aizraujošās ekskursijās, praktiskās..
Künzelsau, 2019. gada 7. jūnijs. Würth Elektropreču vairumtirdzniecības grupa parakstījusi vienošanos par Grupo Electro Stocks S.L.U. (GES), viena no vadošajiem spāņu elektropreču vairumtirdzniecības uzņēmumiem, iegādi, izmantojot Apax Partners līdzekļus. GES galvenais birojs atrodas Barselonā. Tā k..
Parādīt 1 līdz 49 no 49 (lapuses: 1)