Navigācija
Your Cart

Baltik Elektro ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, ar 30 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 25 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzņēmums ar labu reputāciju un stabilām vērtībām – izcils partneris Jums. Baltik Elektro ilgā darba pieredze ir stabilitātes paraugs un klientu uzticības rezultāts. Mūsu noliktavas sortimentā ir gan ikdienas darbos nepieciešamās preces un instrumenti, kuri paredzēti elektriķiem, montāžniekiem un gala lietotājiem, citiem nozares pārstāvjiem un speciālistiem, kā arī specifiskas un ekskluzīvas preces, par kurām konsultācijas sniegs īstena profesionāļu komanda.

ATBILSTĪBA

Savstarpēja uzticēšanās, uzticamība, godīgums un tiešums gan iekšēji, gan ārēji ir pamatprincipi, kas dziļi iesakņojušies Würth grupas korporatīvajā kultūrā. Mūsu apņemšanās ievērot šīs vērtības pirmo reizi tika noteikta korporatīvajā filozofijā, kuru 1970. gados uzrakstīja Reinholds Würth. Šie principi ietver ne tikai visu piemērojamo noteikumu un likumu ievērošanu, bet arī darbinieku pareizu domāšanu, kas ir Würth grupas ilgstošu korporatīvo panākumu neatņemama sastāvdaļa. Un mūsu mērķis ir veicināt šo domāšanas veidu. Tajā pašā laikā šis domāšanas veids pierasa, lai mūsu darbinieki stingri ievēro visus piemērojamos valsts un starptautiskos noteikumus un likumus. Lai padarītu šos principus pārskatāmākus mūsu darbiniekiem, kā arī mūsu klientiem, piegādātājiem un citiem biznesa partneriem, esam izstrādājuši praktiskus uzvedības noteikumus, pamatojoties uz mūsu korporatīvajām vērtībām, kas ir apkopotas

Grupas mēroga ziņošanas sistēma SpeakUp

Mūsu Atbilstības kodekss atspoguļo mūsu apņemšanos izturēties godīgi vienam pret otru, kā arī mūsu klientiem, piegādātājiem un citiem biznesa partneriem. Pētījumi liecina, ka no trešajām personām saņemtie ziņojumi ir bieži palīdzējuši atrisināt ekonomisko noziegumu gadījumus. Tieši šī iemesla dēļ ir izveidota sistēma, kas ļauj gan Würth Group darbiniekiem, gan trešajām personām ziņot par noziedzīgām darbībām un citiem būtiskiem atbilstības pārkāpumiem. Šo tīmekļa rīku sauc par BKMS sistēmu (Business Keeper Monitoring System). Ja vēlaties ziņot par incidentu, izmantojot šo sistēmu, Jūs varat to darīt anonīmi vai savā vārdā.Ņemot vērā, ka mēs vēlamies izkopt atvērtas komunikācijas vidi, aicinām, iesniedzot atskaites, norādīt savu vārdu. Mēs apstrādāsim Jūsu personisko informāciju stingri konfidenciāli un ņemsim vērā visu iesaistīto pušu likumīgās intereses. Lūdzu, izveidojiet BKMS sistēmā pastkastīti, caur kuru varam ar Jums sazināties. Tas ir svarīgi, ja mums rodas kādi papildus jautājumi vai, ja vēlāk vēlaties savam ziņojumam pievienot papildu informāciju. Ja vēlaties, saziņu caur pastkastīti var saglabāt arī anonīmu. Sistēma ir paredzēta tikai, lai pievērstu uzmanību iespējamiem ekonomisku noziegumu gadījumiem vai lieliem atbilstības pārkāpumiem Würth grupā. Jebkura šīs sistēmas ļaunprātīga izmantošana citiem mērķiem var tikt uzskatīta par noziedzīgu nodarījumu.

Ziņojumu Jūs varat iesniegt te

Pateicamies Jums par atbalstu!

Starptautisks elektromateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā

Baltik Elektro ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, ar 28 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 23 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzņēmums ar labu reputāciju un stabilām vērtībām – izcils partneris Jums. Baltik Elektro ilgā darba pieredze ir stabilitātes paraugs....

Informējam, ka šīs mājaslapas pilnvērtīgai darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot izmantot šo mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.