Navigācija
Your Cart

Jaunumi

Lūdzam pievērst uzmanību!Būtiska informācija BES klientiem, sadarbības partneriem un apmeklētājiem!Sākot ar 2021.gada 21.oktobri, Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA darba procesu organizē attālinātā režīmā.Lūdzam sazināties attālināti ar tuvāko tirdzniecības vietu. Kontaktinformāc..
Vienkārši, ātri un droši!#WAGO 221. sērijas caurejošās savienojuma spailes: universāls vadu savienojums, pateicoties sviras tehnoloģijai, instrumenti nebūs nepieciešami!Priekšrocības:Monolītu, daudzdzīslu vai smalkdzīslu vadu savienošana no 0,2 līdz 4 mm² caurejošā virzienā.Plāns dizains, samazi..
Esi darba meklējumos? Ieskaties! Varbūt redzi sevi mūsu komandā? Piesakies! Varbūt pazīsti kādu, kuru mēs meklējam? Dalies! Mūsu komanda, Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA, kolektīvs vēlas satikt kolēģi, kurš/-a vēlas strādāt vidē, kurā var sevi pilnveidot un attīstīt ik dienu, strādājot ind..
Rīgā, 2021.gada 11.oktobrī Saskaņā 2021.gada 9.oktobrī izsludināto MK rīkojumu Nr.720, nosakot visā valsts teritorijā ārkārtas stāvokli no 2021.gada 11.oktobra līdz 2022.gada 11.janvārim, darām Jums zināmu, ka neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, mēs turpinām strādāt, lai nodrošinātu n..
Pavisam nesen Rēzeknē atklāts jauns vides objekts - Ūdens pods, kas simbolizē Latgales stiprās podnieku tradīcijas.Baltik Elektro Gaisma izstrādājusi apgaismojuma risinājumu, lai apskates objekts būtu pamanāns un izcelts arī tumšajā laikā.Šāda objekta izmantošanai Izmantoti divi apgaismojuma vei..
Lai mājās izjustu patīkamu un mājīgu noskaņu, ir svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma risinājumus.Gaisma, noteikti ir tā lieta, kam vajadzētu pievērst tikpat lielu uzmanību kā izsmalcinātām mēbelēm, kvalitatīviem materiāliem vai sadzīves tehnikai.Šajā projektā ir panākts līdzsvars starp dizain..
Mūsdienās gaismeklis neaprobežojas ar izgaismošanas funkciju vien – tas ir dekoratīvs elements, kas var būt interjera akcents un radīt vēlamo atmosfēru telpā.Ar dekoratīvā apgaismojuma palīdzību iespējams akcentēt vai noslēpt konkrētus priekšmetus vai dekoratīvās detaļas.Par dekoratīvā apgaismojuma ..
Baltik Elektro kopā ar KOPOS ielūdz Jūs uz info rītu! KOPOS pārstāvji pastāstīs par plašo KOPOS produkcijas klāstu un iepazīstinās ar inovatīviem un jauniem KOPOS risinājumiem. Nepalaid garam iespēju piedalīties šautriņu sacensībās un laimēt galveno balvu! Balvu skaits ir ierobežots. Prec..
Baltik Elektro Gaisma projekts - dzīvokļu nams ''Divi Krasti''. Patīkams apgaismojums ir svarīga sastāvdaļa katrā dzīves telpā. Šajā projektā apgaismojumam ir pievērsta liela uzmanība, lai izceltu kvalitatīvo iekšējo apdari un liktu katram sajusties kā mājās. Rast risinājumu no idejas lī..
Pirmā elektroauto uzlāde Jelagavas filiālē! Klientiem ir iespējā uzlādēt savu auto, lai droši var doties tālāk ceļā!Laipni gaidīti!Baltik Elektro piedāvā elektroauto uzlādes stacijas, dažādu jaudu un ražotāju.Vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / [email protected]
Kā zinām, labie darbi iedvesmo un dod enerģiju jauniem darbiem!Baltik Elektro komanda iedrošina arī Tevi atbalstīt Dr. Klauns organizāciju!Tu vari palīdzēt pavisam viegli - uzliec sarkano degunu, lai Dr.Klauniem iespēju būt tur, kur viņus gaida!Kas tad īsti ir Dr.Klauns?Dr. Klauns ir atbal..
Baltik Elektro Gaisma projekts - Vidzemes slimnīcas Neiroloģijas nodaļa.Slimnīcas gaiteņos apgaismojums ir ļoti svarīgs. Labs apgaismojums pozitīvi ietekmē gan fizisko, gan garīgo veselību. Kā arī svarīgi nodrošināt pietiekamu apgaismojumu, lai medicinās personāls var veikt darba pienākumus.Gais..
Baltik Elektro ir oficiālais pārstāvis Latvijā ekskluzīvajam zīmolam JUNG. Augstas kvalitātes standarti un dizaina faktors raksturo JUNG piedāvāto produkciju – gaismas slēdžus un rozetes, apgaismojuma un automatizēto ēku vadības sistēmas, dūmu detektorus un vēl daudz ko citu. Aicinām apskatīt J..
Jūnija beigās noslēgušies Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes labiekārtošanas darbRezultātā paralēli ūdenskrātuves krastiem izbūvēts pusotru kilometru garš apgaismots gājēju, velosipēdistu un skrituļotāju celiņš.Baltik Elektro Gaisma piegādāja parka gaismekļus CUT LED no ražotāja Rosa.Jaunā promonāde i..
Vēl viens vērienīgs projekts, ar kuru varam lepoties! Šovasar pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā. Baltik Elektro profesionālā komanda ir izstrādājusi apgaismojuma risinājumu parka izsgaismošanai. Parks nu ir redzams pavisam citā gaismā!Pats ..
Labie darbi mūs iedvesmo un dod enerģiju!Šodien paviesojāmies futbola kluba TFK LATS treniņā, Iecavas stadionā.Lai treniņi būt vēl jaudīgāki, Baltik Elektro sagādāja jaunas bumbas mazajiem censoņiem.Prieks redzēt degsmi un mērķtiecību mazo futbolistu acīs, lai izdodās sasniegt visus mērķus!..
No projektēšanas līdz realizācijai! Nav noslēpums, ka labi izgaismotas tirdzniecības telpas pievilina klientu plūsmu un uzlabo telpas kopējo atmosfēru.  Gaismekļi no: Northcliffe, Lira lighting un Ivela. Objekts: Banknote filiāle Dominā. Rast risinājumu no idejas līdz realizācijai palīdzēs Balt..
Informējam par WAGO.LV vasaras akciju!Ideāls piedāvājums futbola faniem un visiem, kuriem tuvs aktīvs dzīves veids!Iegādājies Wago klemju komplektu ”Profi-Set” un dāvanā saņem Adidas futbola bumbu!Cena – 124.99 EURAkcijas laiks līdz 31.07., vai kamēr prece pieejama noliktavā.Vairāk informācijas pie ..
Vasaras akcija kopā ar EatonIegādājieties Eaton produktus 200 EUR vērtībā, saņem dāvanā mikrošķiedru sporta dvieli!Lai jaudīga vasara!➡Akcijas periods 02.06. – 30.07.➡Balvu saņemšana pēc akcijas beigām.ℹ️Vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / [email protected]
Viena no sirsnīgākajām Baltik Elektro tradīcijām ir bērnu zīmējumu konkursi Līgo un Ziemassvētkos Arī šogad mēs esam pārsteigti un priecīgi par bērnu radošumu un spēju paskatīties uz lietām citādāk. Paldies bērniem un vecākiem par atsaucību! Īpaši liels prieks redzēt, ka ir jau ikgadējie konkursu da..
Sagaidi Jāņus gaiši!Īpašu svētku atmosfēru radiet kopā ar Optonica dārza virtenēm!Kāpēc izvēlēties Optonica dārza virtenes?Universāls pielietojums, viegls veids kā radīt mājīgu atmosfēruVienkāršs un praktisks āra apgaismojuma risinājums.Ar virtenēm varat izrotāt netikai ēkas, bet arī kokus vai lielā..
Kabelis NYM pelēkā krāsā RAL 7035 pēc DIN VDE 0250-20 standarta. ℹ️Uzstādīšanai uz virsmas vai virs tās, paredzēts guldīšanai sausās, mitrās un slapjās telpās, kā arī mūrī un betonā, izņemot betona masu. Piemērots arī uzstādīšanai ārpus telpām, ja tas ir pasargāts no tieša saules starojuma. Produkts..
Jung SCHUKO® kontaktligzdas ar USB pieslēgvietām ātri uzlādēs Tavas viedierīces. Kontaktligzdas ar iebūvētiem A un C portiem ļauj ietaupīt vietu, ierīkojot elektroinstalāciju, un nodrošina vairākas opcijas dažādu ierīču uzlādei – lai tavas ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai!JUNG Quick Charge..
Vai tava eglīte jau ir izgaismota?  Ja nē, tad nāc uz Baltik Elektro! Mūsu plauktos ir pieejamas krāsainas OSRAM zīmola spuldzītes! Pielāgojiet apgaismojumu atmosfēras radīšanai un lieliski papildiniet svētku mirkļus! Spuldzes piemērotas ne tikai iekštelpu gaismekļiem, bet arī āra gaismekļiem, ..
Baltik Elektro eglīte ir iedegta un gatava priecēt gan mūs, gan klientus! Šogad eglīte ir īpaši spoža, pateicoties OSRAM dekoratīvajām LED spuldzēm. Ienes gaismu mājās kopā ar OSRAM!..
ZENIT slēdži no ražotāja ABB – Jauns virziens interjera dizainā. ✅Plašs sortiments – Zenit slēdži ir izgatavoti ne tikai no plastmasas, bet arī no dabīgā koka, izturīga stikla, slāņakmeņa un nerūsējošā tērauda.✅Dizains – Vienkārši, eleganti un inovatīvi dizaina risinājumi. Dekoratīvais hroma el..
Pērkot Wago klemju komplektus, iegūsti dāvanu – radiovadāmo Ferrari automašīnas modeli vai lādējamu LED galvas  lukturīti! Wago universālie vadu savienotāji ar 221 sērijas klemmēm tiek plaši izmantoti gan mājsaimniecības elektroinstalācijā, gan rūpnieciskās uzstādīšanā vietās, kur nepieciešama ..
Mūzikas skaņas krāsās ienāk salonā Baltik Elektro Gaisma!..
Doties uz konkursu#giveaway #konkurss Dodies uz mūsu Facebook lapu un piedalies konkursā! Sadarbībā ar ABB rīkosim nebijušu konkursu!  Tiks izlozēta jaunā un jaudīgā Terra AC Wallbox uzlādes stacija  Lielisks risinājums ikvienam, kuram ir elektroauto! Pateicoties Terra AC Wallbox elektroau..
Konkurss! Konkurss! Konkurss!Mācību gads tikko sācies un mēs nākam gaisā ar zīmēšanas konkursu ”Uzzīmē ar ko Tev saistās skola!”Kas Tev ir jādara?..
Augusta mēneša piedāvājumsOsram gaismekļu korpusi LED spuldzēm.LED korpuss DP HOUSING 600 2x T8, IP65, 655mm, polikarbonāta – 12,00 EUR + PVNLED korpuss DP HOUSING 1200 2x T8, IP65, 1265mm, polikarbonāta – 16,00 EUR + PVNBrennenstuhl pārnēsājams LED gaismeklis ar USB vadu.10W LED gaismeklis – 32 EUR..
Jauns un viegls veids kā digitālajā vidē apskatīt un izvēlēties savu Jung dizainu – izvēlies virsmu, materiālu, sēriju un krāsu no vairāk kā 2000 Jung produktiem!Jung AR Studio aplikācija sniedz iespēju tavu ideju aplūkot realitātē.Pavisam vienkārši un ātri:1.Lejuplādē Jung AR Studio aplikācijuAppSt..
Kopos vasaras kampaņa – Pērc perfektas kārbas un izbaudi vasaru atspirdzinoties ar kvasu!Iegādājies KPL / KPR kārbas 10 rozešu vietām vai norādītos daudzumus sarakstā un dāvanā saņem gardu kvasu!KPL 64-50/LD_NA 10 gb.KPRL 64-60/LD_NA 10 gb.KPRL 68-70/LD_NA 8 gb.KPL 64-50/2LD_NA 5 gb.KPL 64-50/3LD_NA..
Mēneša piedāvājums Jūnijā Optonica dārza virtenes. 14.4 m gara, 15 patronas. Spuldzes nav iekļautas. 35 EURSpelsberg Abox nozarkārba par īpašu cenu 13.80 EURKrāsainas RGB LED lentas komplekts ar pulti un vadības bloku...
Noliktavas izpārdošana AE korpusiem Sakarā ar jauno un kompakto mazo korpusu sērijas izlaišanu, Baltik Elektro rīko izpārdošanu noliktavā esošajiem AE sērijas skapjiem. Izmēri un cenas sazinoties ar pārdošanas menedžeriem! Interesējies sev tuvākajā Baltik Elektro filiālē! AKCIJAS Stanley akcija Jaun..
1. Medicīniskās sejas maskas. Iepakojumā 50 gb. 39,50 EUR + PVN2.Brother PT-E300VP uzlīmju printeris ar pārnēsājamu koferi un AC adapteri. 67 EUR+PVN3. Grasslin klātbūtnes un kustības sensori par īpašām cenām...
Rūpējoties par Jūsu drošību, Baltik Elektro piedāvā iegādāties medicīniskās sejas maskas. Pieejamas Baltik Elektro filiālēs visā Latvijā. Jautājiet pārdošanas menedžeriem. Iepakojumā 50 gb. Cena 39,50 EUR+PVN #drošība #sejasmaska #esivesels #aizsardzība..
Baltik Elektro piedāvā Bachmann produktus:*Coni sistēmas*Venid sistēmas*Desk sistēmas*Universālās sistēmas*Lift sistēmas*PIX sistēmas*Rozešu modeļus*Rozešo barošanas vadus/aksesuārus..
CRM-100Digitālais relejs CRM-100 – optimāla veiktspēja, vienmēr!Jaunās paaudzes daudzfunkcionālais digitālais relejs CRM-100, ietilpst laika releju kategorijā, tiek izmantots, lai kontrolētu jūsu mājsaimniecības daudzveidīgās ierīces.To izmanto gaismas, apkures kontrolei,  kā arī motoru vai sūk..
#TEIRDARBS Meklējam kolēģi mūsu superkomandai!  Ja esi atpazinis sevi (vai kādu savu draugu) šim amatam, tad sūti savu CV uz [email protected] vai zvani, ja ir jautājumi 67 100 100 #baltikelektro #superkomanda #baltikelektrogaisma..
Jaunumu mūsu klāstā – ugunsnoturīgā kārba reģipsim KPZ-1_PO.* EI15 – EI120 saskaņā ar EN 1316-1:2013,  DIN 4102 testi tiek veikti pēc identiskas temperatūras kāpināšanas raksturlīknes var  pieņemt, ka tas atbilst arī E120;* arī šī jaunā kārba aprīkota elastīgām membranām, ātrākai un kvalit..
Dodies uz Baltik Elektro Facebook lapu un piedalies konkursā! #Konkurss sadarbībā ar OBO Bettermann Latvija Zini vai Mini! Atbildi pareizi uz jautājumu un iespējams TU saņemsi dāvanā Bluetooth pārnēsājamo tumbiņu...
Info ar tehniskajiem parametriem..
Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz tuvojošajām izmaiņām likumdošanā un informēt, ka 2019.gada 30.maijā Saeima pieņēma lēmumu veikt izmaiņas Pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk tekstā – PVN) likumā, kas no 2020.gada 1.janvāra paredz atcelt apgriezto jeb reversā PVN piemērošanu būvizstrādājumiem un sad..
Izgaismo Melno Piektdienu 70% atlaide Philips, Luxon, Ledvance un Takton gaismekļiem Izpārdošana norisinās visās Baltik Elektro filiālēs, vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem. Nenokavē, akcijas spēkā, kamēr preces ir noliktavā❗️..
Parādīt 1 līdz 50 no 68 (lapuses: 2)