Navigation
Your Cart

Jaunumi

WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzņēmumam strauji at..
Würth grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu  vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar elektromateriālu, apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi..
IESKATIES! KOPOS E90 kabeļu skavas un skrūves pieejamas mūsu noliktavā! Kopos piedāvā kompleksos risinājumus E30-E90 uguns noturīgo kabeļu līniju uzstādīšanai ar dažādiem montāžas produktiem, kas ir apvienoti vienā sistēmā.Kvalitāti apliecina kopā ar kabeļu ražotājiem reāli izietie regulār..
Tuvojoties gada nogalei, informējam par Baltik Elektro darba laiku inventarizācijas laikā! Pievērs uzmanību izmaiņām un laicīgi veic preču pasūtīšanu un to saņemšanu mūsu filiālēs!..
#TEIRDARBSEsi darba meklējumos? Ieskaties!Redzi sevi mūsu komandā? Piesakies!Pazīsti kādu, kuru meklējam? Dalies!Meklējam MĀRKETINGA SPCIĀLISTU/-I Starptautisks uzņēmums ar 28 gadu pieredzi Latvijas tirgū; Darbs kopā ar spēcīgu, atbalstošu komandu; Apmācības Tavas profesionalitātes pi..
Baltik Elektro ikgadējā izstāde pulcējusi vairāk kā 2000 apmeklētājus!Izstādē piedalījās vairāk kā 50 elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un HVAC nozares pārstāvji.Apmeklētāji vienuviet varēja uzzināt visu par elektrības risinājumiem, to ierīkošanu un drošību. Baltik Elektro izstāde ir vie..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautiskā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/re..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu  vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar elektromateriālu, apgaismojuma, santehnikas, solāro sistēmu, sadalņu, automatizācijas risinājumu izs..
Eksperts Edgars Bergholcs (Baltijas Elektrosabiedrība valdes priekšsēdētājs) skaidro žurnālistam Paulam Timrotam Zebra TV podkāstā “Pieslēdz sauli!”, kā pasargāt sevi un savas investīcijas privātmājas saules paneļos situācijā, kad saules paneļu tirgus būmo, visi krāmē virsū un baigi forši iztērē sav..
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! Pavisam drīz MOREK piedāvājumā  jauni vienpola sadales bloki.Bloki ir papildinājums plaši pazīstamajai OJL sērijai - universālajiem sadales blokiem, ko izmanto elektriskajās sadales iekārtās..
Izstādes Ziņas no StegoKAMĒR GAIDĀM IZSTĀDI, BALTIK ELEKTRO PIEDĀVĀ KLIENTIEM IEPAZĪTIES AR IZSTĀDES DALĪBNIEKU JAUNUMIEM! Uzņēmums Stego vairāk kā 40 gadus izstrādā un ražo inovatīvus produktus termovadībai sadalnēs.Stego produktiem raksturīga uzticamība, ilgs kalpošanas laiks, lietošanas ērtu..
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! OBO BETTERMANN klienti atpazīst kā kvalitātes un drošības paraugu. Jaunās zemapmetuma un dobo sienu kārbas ir pārdomātas līdz niansei, lai nodrošinātu ātru un vienkāršu montāžu.Ar OBO kārbām ..
Kamēr gaidām izstādi, Baltik Elektro piedāvā klientiem iepazīties ar izstādes dalībnieku jaunumiem! Promfactor ir Ukrainas/Lietuvas zemsprieguma iekārtu zīmols.Izcila kvalitāte par izcilu cenu!Satiec Promfactor pārstāvjus un apskati jaunumus arī dzīvē, Baltik Elektro izstādē.9.septembrisATTA CE..
Nāc uz uzzini!Aicinām apmeklēt sadarbības partneru seminārus. Diskusijas, jautājumi un atbildes no nozares speciālistiem! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Semināru zāles G un H atrodas lobija hallē.Reģistrējies izstādei - https://beevents.lv/..
BE ELECTRICPIEGĀDĀTĀJU JAUNUMU IZSTĀDE 2022  Baltik Elektro  izstāde jau 6. reizi pulcēs vienkopus mūsu sadarbības partnerus un klientus.Izstādē piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieki no elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un santehnikas nozares. Atnāc un uzzini par jaunākajiem prod..
Kā pieteikt mikroģenerāciju?Tas nebūt nav tik sarežģīti, kā var šķist!Esam sagatavojuši skaidru pamācību. Seko sešiem vienkāršiem soļiem un pieslēdz mikroģenerāciju bez problēmām! ℹ️ +371 67 100 100 / saule@baltikelektro.lv..
Lauku sētā darba daudz! Vakar Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās Dzīvo Sapņu Dārzā. Tika sakopta teritorija, sakārtota elektroinstalācija un uzstādīti jauni prožektori. Visus darbus veica sertificēts elektriķis.Lai gaisma un prieks vienmēr dzirkstī Sapņu Dārzā!Liels paldies Sapņu Dārza saim..
Kas ir modē šovasar? Pavisam noteikti - saules paneļi un elektroauto. Lielisks komplekts 2022. gada vasarai. Kā? Cik izdevīgi? Sarežģīti vai nē? Katram, kurš apsvēris izmantot saules enerģiju savā mājsaimniecībā jautājumu ir daudz.Tāpēc mēs laižam gaisā jaunu raidījumu ''Pieslēdz Saul..
Jaunums - FIBOX produkcija pieejama noliktavā!Fibox ir polikarbonāta korpusu tirgus līderis.Ražotāja lapa - https://www.fibox.com/Korpusi pieejami noliktavā!Halogēna brīviIP66 / IK10TriecienizturīgiUV staru izturīgiVairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / info@baltik..
Saules paneļu risinājums mūsdienīgai mājsaimniecībai!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā paneļu uzstādīšana līdzvērtīga 53 koku iestādīšanai Ja vēlies uzstādīt saules paneļus, sazinieties ar mums!&nb..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
Laipni aicināti uz pasākumu ''Brokastis ar Noark''25.Maijā - Jēkabpilī30.Maijā - Rēzeknē31.Maijā - Jelgavā3. Jūnijā - Liepājā*Satiec Noark pārstāvjus*Uzzini par Noark jaunumiem, saņem atbildes uz jautājumiem*Uzkodas un dāvanas visiem apmeklētājiem! ..
Aizvien vairāk mājsaimniecības izvēlas izmantot saules enerģijas priekšrocības. Nofiksējiet savu elektroenerģijas cenu šodien, lai nākotnes cenu kāpums Jūs neietekmētu!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā ..
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu ķepā" kļuvusi par modernāko kaķu māju Latvijā!Biedrība, kura nu jau 8 gadu garumā sniedz palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, šogad nolēma uzstādīt saules paneļu sistēmu.✅Saules paneļu skaits - 27✅Jauda - 10,67kW✅Saražotais enerģijas apjoms gadā - ..
SVARĪGA ZIŅA MŪSU KLIENTIEMBaltik Elektro uzskaites sadalnes ir iekļautas "Sadales tīkla" materiālu reģistrā!Materiālu atbilstības iepriekšējas novērtēšanas sistēmā iekļauto materiālu tehnisko specifikāciju saraksts un materiālu reģistrs ietver "Sadales tīkla" elektrotīklā izmantojamos materiālus, k..
Jaunums - FULL BLACK saules paneļi pieejami jau šodien!Biežāk izmantotie ir saules paneļi ir ar zilu nokrāsu, bet interese aug par pilnīgi melniem saules paneļiem, jo aizvien svarīgāka ir ne tikai to efektivitāte, bet arī vizuālā pievilcība.Kāpēc izvēlēties Trina Solar melnos saules paneļus?• FULL B..
Esi darba meklējumos? Ieskaties! Varbūt redzi sevi mūsu komandā?  Piesakies!Varbūt pazīsti kādu, kuru mēs meklējam?  Dalies!VAKANCE - GRĀMATVEDISGALVENIE PIENĀKUMI:Kreditoru rēķinu aprites organizēšana un grāmatošana.Kreditoru datu bāzes uzturēšana.Debitoru izvērtēšana, jaunu pamatlīg..
Maija mēnesis mūsu klientiem nāk ar dāvanām!No 2.maija līdz 1.jūnijam, veicot pirkumu Baltik Elektro  filiālēs vismaz 500 ,- EUR bez PVN vērtībā, tiec pie noderīgām balvām!Kas Tev ir jādara?NOPĒRC – Jāveic pirkums klātienē vismaz 500, – EUR bez PVN vērtībā.NOPLĒS – Loterijas afišā jānoplēs vien..
Laipni lūgti atjaunotajā Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā "Inženieru arsenāls" Kultūrvēsturiski nozīmīgā celtne ir atjaunojusi savu vēsturisko izskatu. Lai izceltu telpu autentiskumu liela nozīme ir apgaismojumam. Veidojot apgaismojuma projektu jāņem vērā dažādi faktori. Gaisma..
Izvēloties saules paneļu risinājumu, liela uzmanība tiek pievērsta saules paneļiem, bet nevajadzētu aizmirst par paneļu stipinājumiem. K2 Systems paneļu stiprinājumi ir sertificēti un atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Plašas uzstādīšanas iespējas uz jebkura veida jumta:Pl..
Pieejamas noliktavā OBO Bettermann WIN-SERIES ierīču kārbas!Zemapmetuma:Savienojuma balsts ar patentētu fiksācijas savienojumu Savienojamas no abām pusēm4x3 skrūvju vietasPieejamas parastā un hermētiskā izpildījumāDobām sienām: Pārdomātas produktu detaļas 2x3 skrūvju vietasPieejamas p..
Moderns un aktuāls risinājums Jūsu mājoklim! Gaismeklis HulaHoop papildināts ar opāla nosegvāku, kas nodrošinās acij tīkamu un mājīgu apgaismojumu. Vairāk informācijas sniegs Baltik Elektro Gaisma salona speciālisti - 67 100 150 / gaisma@baltikelektro.lv..
Īstais laiks saules paneļiem ir klāt! Lūk, uzskatāms piemērs kā saule dara savu darbu un saimniekam par elektrības patēriņu nav jāsatraucas.Sazinies ar mums - mēs visu sakārtosim Tavā vietā sākot no projekta līdz nodošanai. Uzstādot saules paneļus ne tikai ievērojami samazināsi elektrības ..
Kā jau iepriekš esam runājuši – gaismekļi ir domāti dažādu funkciju pildīšanai un noskaņu radīšanai, bet tos reizēm var izmantot tikai kā dekorus un dizaina elementus.Šeit daži piemēri, kā gaismekļi var būt gan kā gaismas devējs, gan kā lielisks interjera elements, kas padarīs Jūsu mājokli interesan..
Gaismeklis “O” – dizains, minimālisms un estētika.Piešķir odziņu savai mājai vai dārzam gan ar funkcionālu, pārvietojamu gaismekli, gan interesantu, oriģinālu un skatienu piesaistošu dizaina elementu.Ražotājvalsts - Itālija..
Esam lepni paziņot, ka esam Latvijā vienīgie, oficiālie Trina Solar  pārstāvji! Trina Solar ir viens no vadošajiem saules paneļu un viedo enerģijas risinājumu ražotājs.Trina Solar misija ir veicināt globālo atjaunojamās enerģijas attīstību visā pasaulē.Mūsu noliktavā saules paneļi ir uz v..
Jaunums - noliktavas sortimenta paplašinajums  KAN-THERM Steel instalācijas sistēma.KAN-therm Steel sistēmas priekšrocības:Ātra un droša instalācijas montāža, bez atklātā uguns pielietošanas,Liels cauruļu un savienojumu diametru diapazons no 12 līdz 108 mm,Plašs darba temperatūras diapazons no..
Jaunums - Genebre produkcija pieejama noliktavā!Genebre ir pasaules līderis ūdens vārstu un piederumu jomā.Lodveida ventiļiPretvārstiGružu filtriTauriņveida aizbīdņiVairāk informācijas sniegs HVAC nodaļas vadītājs Jānis +371 67 100 100 / janis.saukums@baltikelektro.lv..
Ministru kabineta š.g. 8. marta sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumos Nr. 500 “Vispārīgie būvnoteikumi”, lai atvieglotu administratīvās procedūras, kas saistītas ar būvniecības iecerēm, kas paredz pāreju uz atjaunojamiem energoresursiem.Lai jau šajā būvniecī..
Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai.________________________________________PAR KONKURSUAvots:ŠEITLinks uz pieteikuma veidlapu: ŠEIT_______________________________________Konkursa mērķis ir samazināt oglekļa dioksīda emisij..
Paneļi jau ķer pirmos saules starus Šajā mājsaimniecībā par elektroenerģijas cenu svārstībām vairs nebūs jāsatraucās. Objektā uzstādīts 11kw invertors un saules paneļi ar kopējo jaudu 10.4kw. Trina Solar saules paneļi izskatās eleganti un atsvaidzina kopējo ainavu. Vairāk informācijas sniegs mūs..
Jaunums - Tīrs gaiss jebkurā telpā ar STERYLIS PURE AIR.Dezinfekcija ar UV-C tehnoloģijuIznīcina vīrusu baktērijas, pelējuma sēni un pat putekļu ērcītesViegli pārvietojamsZems trokšņu līmenisModerns, minimālistisks dizainsAntracīta un baltā krāsāPiemērots dažāda veida telpām:Biroja telpas, konferenc..
MĪTS#4 Lēts panelis - labs panelisVar šķist, ka iegādājoties lietotus saules paneļus sanāks ietaupīt gan līdzekļus, gan laiku. Tomēr aicinām pievērst uzmanību dažiem faktoriem.Vairumā gadījumu sludinājumos ievietoti paneļi, kas gadiem ejot zaudējuši savu ražošanas efektivitāti. Tas nozīmē, ka p..
MEKLĒJAMVAIRUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJU!  Tavos pienākumos:darbs ar patstāvīgajiem klientiem, jaunu sadarbības partneru piesaiste;klientu vajadzību izzināšana un atbilstošu piedāvājumu izstrāde;  pasūtījumu izpildes kontrole un koordinēšana;klientu konsultēšana par piedāvāj..
MĪTS#3Viens no populārākajiem mītiem - Saules paneļi prasa lielu apkopi.Jaunās paaudzes paneļi ir daudz mazāk jutīgi pret daļējo aizēnojumu (putekļiem, lapām, sniegu u.tml.)Tāpēc papildus tie nav jāmazgā vai kādā citā veidā jātīra, gluži pretēji. Labu gribot un tīrot ar abrazīviem materiāliem vai ķī..
Gaisma ir būtiska interjera sastāvdaļa jebkurā telpā.Ar pareizo apgaismojumu ir iespēja piešķirt telpai vēlamo noskaņu, izcelt intrejera elementus vai gluži pretēji - noslēpt nevēlamo.Skaisti un ekskluzīvi interjera elementi bez īstā apgaismojuma zaudēs savu vērtību. Tāpēc domājot par interjeru ir s..
Labas ziņas no Noark Electric!Noark Ex9BN automātslēdži ir iekļauti Sadales Tīklu Materiālu reģistrā (kategorijas Nr. 3001.001 – 3001.017).Noark Electric automātslēdži pieejami Baltik Elektro noliktavā!..
MĪTS#2Viens no populārākajiem mītiem - Saules paneļi ir ļoti dārga investīcija.Dzīvot zaļi, ne vienmēr nozīmē dzīvot dārgi. Sākot interesēties par saules paneļu cenām, var gadīties apjukt - cik maksā panelis, invertors, kabeļi, montāžas stiprinājumi utt. Lai mūsu klientiem nebūtu jāmaldās starp cenu..
SIA “Baltijas Elektro sabiedrība” ir starptautisks elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmums ar 28 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 23 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzticams uzņēmuma ar labu reputāciju. “Baltijas Elektro Sabiedrība” seko līdzi veidiem, kā efektīvāk iegūt zaļo enerģiju, tāpēc p..
Showing 1 to 50 of 91 (2 Pages)