Navigation
Your Cart

Jaunumi

Kā pieteikt mikroģenerāciju?Tas nebūt nav tik sarežģīti, kā var šķist!Esam sagatavojuši skaidru pamācību. Seko sešiem vienkāršiem soļiem un pieslēdz mikroģenerāciju bez problēmām! ℹ️ +371 67 100 100 / [email protected]
Lauku sētā darba daudz! Vakar Baltik Elektro kolektīvs čakli rosijās Dzīvo Sapņu Dārzā. Tika sakopta teritorija, sakārtota elektroinstalācija un uzstādīti jauni prožektori. Visus darbus veica sertificēts elektriķis.Lai gaisma un prieks vienmēr dzirkstī Sapņu Dārzā!Liels paldies Sapņu Dārza saim..
Kas ir modē šovasar? Pavisam noteikti - saules paneļi un elektroauto. Lielisks komplekts 2022. gada vasarai. Kā? Cik izdevīgi? Sarežģīti vai nē? Katram, kurš apsvēris izmantot saules enerģiju savā mājsaimniecībā jautājumu ir daudz.Tāpēc mēs laižam gaisā jaunu raidījumu ''Pieslēdz Saul..
Jaunums - FIBOX produkcija pieejama noliktavā!Fibox ir polikarbonāta korpusu tirgus līderis.Ražotāja lapa - https://www.fibox.com/Korpusi pieejami noliktavā!Halogēna brīviIP66 / IK10TriecienizturīgiUV staru izturīgiVairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / [email protected]
Saules paneļu risinājums mūsdienīgai mājsaimniecībai!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā paneļu uzstādīšana līdzvērtīga 53 koku iestādīšanai Ja vēlies uzstādīt saules paneļus, sazinieties ar mums!&nb..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
WURTH grupas uzņēmums Baltijas Elektro Sabiedrība, SIA ir Latvijā viens no vadošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbību veic starptautikā mērogā un nodarbojas ar apgaismojuma, santehnikas, sadalņu, automatizācijas risinājumu izstrādi/realizēšanu. Uzsākot jaunu attīstī..
Laipni aicināti uz pasākumu ''Brokastis ar Noark''25.Maijā - Jēkabpilī30.Maijā - Rēzeknē31.Maijā - Jelgavā3. Jūnijā - Liepājā*Satiec Noark pārstāvjus*Uzzini par Noark jaunumiem, saņem atbildes uz jautājumiem*Uzkodas un dāvanas visiem apmeklētājiem! ..
Aizvien vairāk mājsaimniecības izvēlas izmantot saules enerģijas priekšrocības. Nofiksējiet savu elektroenerģijas cenu šodien, lai nākotnes cenu kāpums Jūs neietekmētu!Saules paneļu skaits - 28Jauda - 11,08kWSaražotais enerģijas apjoms gadā - 10.98MWhC02 samazinājums gadā - 1.15 tonnasŠajā projektā ..
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu ķepā" kļuvusi par modernāko kaķu māju Latvijā!Biedrība, kura nu jau 8 gadu garumā sniedz palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, šogad nolēma uzstādīt saules paneļu sistēmu.✅Saules paneļu skaits - 27✅Jauda - 10,67kW✅Saražotais enerģijas apjoms gadā - ..
SVARĪGA ZIŅA MŪSU KLIENTIEMBaltik Elektro uzskaites sadalnes ir iekļautas "Sadales tīkla" materiālu reģistrā!Materiālu atbilstības iepriekšējas novērtēšanas sistēmā iekļauto materiālu tehnisko specifikāciju saraksts un materiālu reģistrs ietver "Sadales tīkla" elektrotīklā izmantojamos materiālus, k..
Jaunums - FULL BLACK saules paneļi pieejami jau šodien!Biežāk izmantotie ir saules paneļi ir ar zilu nokrāsu, bet interese aug par pilnīgi melniem saules paneļiem, jo aizvien svarīgāka ir ne tikai to efektivitāte, bet arī vizuālā pievilcība.Kāpēc izvēlēties Trina Solar melnos saules paneļus?• FULL B..
Esi darba meklējumos? Ieskaties! Varbūt redzi sevi mūsu komandā?  Piesakies!Varbūt pazīsti kādu, kuru mēs meklējam?  Dalies!VAKANCE - GRĀMATVEDISGALVENIE PIENĀKUMI:Kreditoru rēķinu aprites organizēšana un grāmatošana.Kreditoru datu bāzes uzturēšana.Debitoru izvērtēšana, jaunu pamatlīg..
Maija mēnesis mūsu klientiem nāk ar dāvanām!No 2.maija līdz 1.jūnijam, veicot pirkumu Baltik Elektro  filiālēs vismaz 500 ,- EUR bez PVN vērtībā, tiec pie noderīgām balvām!Kas Tev ir jādara?NOPĒRC – Jāveic pirkums klātienē vismaz 500, – EUR bez PVN vērtībā.NOPLĒS – Loterijas afišā jānoplēs vien..
Laipni lūgti atjaunotajā Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā "Inženieru arsenāls" Kultūrvēsturiski nozīmīgā celtne ir atjaunojusi savu vēsturisko izskatu. Lai izceltu telpu autentiskumu liela nozīme ir apgaismojumam. Veidojot apgaismojuma projektu jāņem vērā dažādi faktori. Gaisma..
Izvēloties saules paneļu risinājumu, liela uzmanība tiek pievērsta saules paneļiem, bet nevajadzētu aizmirst par paneļu stipinājumiem. K2 Systems paneļu stiprinājumi ir sertificēti un atbilst augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Plašas uzstādīšanas iespējas uz jebkura veida jumta:Pl..
Pieejamas noliktavā OBO Bettermann WIN-SERIES ierīču kārbas!Zemapmetuma:Savienojuma balsts ar patentētu fiksācijas savienojumu Savienojamas no abām pusēm4x3 skrūvju vietasPieejamas parastā un hermētiskā izpildījumāDobām sienām: Pārdomātas produktu detaļas 2x3 skrūvju vietasPieejamas p..
Moderns un aktuāls risinājums Jūsu mājoklim! Gaismeklis HulaHoop papildināts ar opāla nosegvāku, kas nodrošinās acij tīkamu un mājīgu apgaismojumu. Vairāk informācijas sniegs Baltik Elektro Gaisma salona speciālisti - 67 100 150 / [email protected]
Īstais laiks saules paneļiem ir klāt! Lūk, uzskatāms piemērs kā saule dara savu darbu un saimniekam par elektrības patēriņu nav jāsatraucas.Sazinies ar mums - mēs visu sakārtosim Tavā vietā sākot no projekta līdz nodošanai. Uzstādot saules paneļus ne tikai ievērojami samazināsi elektrības ..
Kā jau iepriekš esam runājuši – gaismekļi ir domāti dažādu funkciju pildīšanai un noskaņu radīšanai, bet tos reizēm var izmantot tikai kā dekorus un dizaina elementus.Šeit daži piemēri, kā gaismekļi var būt gan kā gaismas devējs, gan kā lielisks interjera elements, kas padarīs Jūsu mājokli interesan..
Gaismeklis “O” – dizains, minimālisms un estētika.Piešķir odziņu savai mājai vai dārzam gan ar funkcionālu, pārvietojamu gaismekli, gan interesantu, oriģinālu un skatienu piesaistošu dizaina elementu.Ražotājvalsts - Itālija..
Esam lepni paziņot, ka esam Latvijā vienīgie, oficiālie Trina Solar  pārstāvji! Trina Solar ir viens no vadošajiem saules paneļu un viedo enerģijas risinājumu ražotājs.Trina Solar misija ir veicināt globālo atjaunojamās enerģijas attīstību visā pasaulē.Mūsu noliktavā saules paneļi ir uz v..
Jaunums - noliktavas sortimenta paplašinajums  KAN-THERM Steel instalācijas sistēma.KAN-therm Steel sistēmas priekšrocības:Ātra un droša instalācijas montāža, bez atklātā uguns pielietošanas,Liels cauruļu un savienojumu diametru diapazons no 12 līdz 108 mm,Plašs darba temperatūras diapazons no..
Jaunums - Genebre produkcija pieejama noliktavā!Genebre ir pasaules līderis ūdens vārstu un piederumu jomā.Lodveida ventiļiPretvārstiGružu filtriTauriņveida aizbīdņiVairāk informācijas sniegs HVAC nodaļas vadītājs Jānis +371 67 100 100 / [email protected]
Ministru kabineta š.g. 8. marta sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumos Nr. 500 “Vispārīgie būvnoteikumi”, lai atvieglotu administratīvās procedūras, kas saistītas ar būvniecības iecerēm, kas paredz pāreju uz atjaunojamiem energoresursiem.Lai jau šajā būvniecī..
Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai.________________________________________PAR KONKURSUAvots:ŠEITLinks uz pieteikuma veidlapu: ŠEIT_______________________________________Konkursa mērķis ir samazināt oglekļa dioksīda emisij..
Paneļi jau ķer pirmos saules starus Šajā mājsaimniecībā par elektroenerģijas cenu svārstībām vairs nebūs jāsatraucās. Objektā uzstādīts 11kw invertors un saules paneļi ar kopējo jaudu 10.4kw. Trina Solar saules paneļi izskatās eleganti un atsvaidzina kopējo ainavu. Vairāk informācijas sniegs mūs..
Jaunums - Tīrs gaiss jebkurā telpā ar STERYLIS PURE AIR.Dezinfekcija ar UV-C tehnoloģijuIznīcina vīrusu baktērijas, pelējuma sēni un pat putekļu ērcītesViegli pārvietojamsZems trokšņu līmenisModerns, minimālistisks dizainsAntracīta un baltā krāsāPiemērots dažāda veida telpām:Biroja telpas, konferenc..
MĪTS#4 Lēts panelis - labs panelisVar šķist, ka iegādājoties lietotus saules paneļus sanāks ietaupīt gan līdzekļus, gan laiku. Tomēr aicinām pievērst uzmanību dažiem faktoriem.Vairumā gadījumu sludinājumos ievietoti paneļi, kas gadiem ejot zaudējuši savu ražošanas efektivitāti. Tas nozīmē, ka p..
MEKLĒJAMVAIRUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJU!  Tavos pienākumos:darbs ar patstāvīgajiem klientiem, jaunu sadarbības partneru piesaiste;klientu vajadzību izzināšana un atbilstošu piedāvājumu izstrāde;  pasūtījumu izpildes kontrole un koordinēšana;klientu konsultēšana par piedāvāj..
MĪTS#3Viens no populārākajiem mītiem - Saules paneļi prasa lielu apkopi.Jaunās paaudzes paneļi ir daudz mazāk jutīgi pret daļējo aizēnojumu (putekļiem, lapām, sniegu u.tml.)Tāpēc papildus tie nav jāmazgā vai kādā citā veidā jātīra, gluži pretēji. Labu gribot un tīrot ar abrazīviem materiāliem vai ķī..
Gaisma ir būtiska interjera sastāvdaļa jebkurā telpā.Ar pareizo apgaismojumu ir iespēja piešķirt telpai vēlamo noskaņu, izcelt intrejera elementus vai gluži pretēji - noslēpt nevēlamo.Skaisti un ekskluzīvi interjera elementi bez īstā apgaismojuma zaudēs savu vērtību. Tāpēc domājot par interjeru ir s..
Labas ziņas no Noark Electric!Noark Ex9BN automātslēdži ir iekļauti Sadales Tīklu Materiālu reģistrā (kategorijas Nr. 3001.001 – 3001.017).Noark Electric automātslēdži pieejami Baltik Elektro noliktavā!..
MĪTS#2Viens no populārākajiem mītiem - Saules paneļi ir ļoti dārga investīcija.Dzīvot zaļi, ne vienmēr nozīmē dzīvot dārgi. Sākot interesēties par saules paneļu cenām, var gadīties apjukt - cik maksā panelis, invertors, kabeļi, montāžas stiprinājumi utt. Lai mūsu klientiem nebūtu jāmaldās starp cenu..
SIA “Baltijas Elektro sabiedrība” ir starptautisks elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmums ar 28 gadu pieredzi šajā nozarē un jau 23 gadus ir Würth grupas uzņēmums. Uzticams uzņēmuma ar labu reputāciju. “Baltijas Elektro Sabiedrība” seko līdzi veidiem, kā efektīvāk iegūt zaļo enerģiju, tāpēc p..
Gudrā māja var šķist sarežgīts un dārgs risinājums, bet īstenībā tas var būt veids kā ietaupīt līdzekļus par elektroenerģiju un apkuri.Kā netaisot remontu, ievest gudro māju un apvienot apgaismojumu, rozešu, apkures sistēmu un balss vadību vienā aplikācijā?Par šo jums pastāstīs mūsu projektu vadītāj..
MĪTS#1Par saules paneļiem informācijas ir daudz, bet svarīgi ir prast atšķirt patiesību no mītiem.Viens no populārākajiem mītiem - Saules paneļi nav piemēroti Latvijas klimatam.Tas ir mīts, ka tikai karstā klimata valstīs saules paneļi strādā efektīvi. Saules paneļi darbojas, pamatojoties uz saules ..
Vai jau pieteicies Baltik Elektro jaunumiem?Aizpildi anketu un esi pirmais, kurš uzzin par Baltik Elektro: JaunumiemAkcijām IzpārdošanāmDarba laika maiņām utt.Izsūtīsim informāciju 1x mēnesī aplikācijā WPP. Anketu varat aizpildīt klātienē, visās Baltik Elektro filiālēs..
Lampas ir kļuvušas par ļoti svarīgu interjera sastāvdaļu – bez pašsaprotamās gaismas sniegšanas, tās papildus ir kā dekors un rada dažādas noskaņas. Tomēr šoreiz vēlamies izcelt slēpto apgaismojumu, kas būs noderīgs ikdienas dzīvē, gan darbosies kā lielisks dizaina elements.Atšķirībā no tiešiem gais..
Mums saules paneļi ir uz vietas - saņem jau šodien!Pasūtot saules paneļus pie mums, paneļi atnāks ātrāk kā pavasaris!Vertex S 395W saules paneļi ir lieliski piemēroti Latvijas laika apstākļiem, pateicoties augstajam efektivitātes rādītājam (21,1%)Galvenie ieguvumi:Neatkarība no elektrības cenu svārs..
Starp minimālo un sarežģīto, starp dizainu un tehnoloģijām – ražotājs Macrolux piedāvā radošus apgaismojuma risinājumus, galvenokārt koncentrējoties uz profilu un dažādu tehnisko, kā arī estētisko gaismekļu ražošanu.Šī Itāļu ražotāja gaismekļi ļaus Jums veidot unikālus un mūsdienīgus risinājumus sav..
Gaismas ir ļoti dažādas, tās var viena no otras atšķirties ne tikai ar spilgtumu, bet arī krāsu un temperatūru.Gaismas temperatūru mēra Kelvinos skalā no 1000 līdz 10 000.Jo mazāk Kelvinu, jo siltāka ir gaisma, piemēram, sveces deg ar aptuveni 2000K siltu gaismu, kamēr dabiskā dienas gaisma ir mērām..
Faro Barcelona ir 1940.gados dibināts spāņu uzņēmums, kas piedāvā dizaina, āra un industriālos gaismekļus, kā arī specializējas ventilatoru ražošanā.Šis daudzo balvu un atzinību ieguvušais zīmols ne tikai veido mūsdienīgus un interesantus dizainus, bet arī paralēli seko līdz..
Gaismeklis MEGA – dizains, minimālisms un estētika. Pateicoties opāla pārsegam un LED dimmēšanas iespējai, šī klasiskā stila griestu lampa dos vienmērīgu, siltu un maigu apgaismojumu...
Spuldze nav tikai spuldze.Kad pienāk laiks kādu no tām pirkt, sastopies ar tūkstošiem iespēju - dažādas formas, dažādas krāsas, lielumi, parametri, pielietojumi - apjukt var, ja nezini, ko nozīmē katrs mazais simboliņš uz kastītes.Tomēr bez spuldzēm palikt nevar un, mūsuprāt, izvēlēties sev nepiecie..
Jung risinājumi ir prasmīgi veidots tilts starp nākotnes tehnoloģijām un estētisku dizainu šodienai.Slēdži un rozetes samtainā grafīta melnā krāsā rada elegantu dizainu uz tumšām un gaišām sienām.Mūžīgi elegants – vairāk nekā 50 gadus LS 990 sērija ir valdzinājusi ar savu smalko, askētisko dizainu u..
Elektrības rēķini aug griezdamies - ko darīt?Vai tiešām vienīgā iespēja ir savilkt ciešāk jostu?Nebūt nē, mums ir risinājums - SAULES PANEĻI.Mēs visu sakārtosim Tavā vietā sākot no projekta līdz nodošanai.Uzstādot saules paneļus ne tikai ievērojami samazināsi elektrības rēķinus, bet arī iegūsi neatk..
Kur sākās mūsu enerģijas stāsts?Šis stāsts nesākas kādā no Latvijas HES vai fizikas stundā.Mūsu enerģijas stāsts meklējams bērnībā. Jo tieši bērnībā mūsu sapņi kopā ar pacietību un mērķtiecību rada enerģiju - neizsīkstošu un īstu...
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet kopā ar  Jaņa Rozentāla Mākslas skolas jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo.  Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG  rozetes portrets, OBO Bettermann  kabeļu trepes pārtop kosmosa kuģī un ..
Showing 1 to 50 of 76 (2 Pages)