Navigācija
Your Cart

Jaunumi

Spuldze nav tikai spuldze.  Kad pienāk laiks kādu no tām pirkt, sastopies ar tūkstošiem iespēju - dažādas formas, dažādas krāsas, lielumi, parametri, pielietojumi - apjukt var, ja nezini, ko nozīmē katrs mazais simboliņš uz kastītes.  Tomēr bez spuldzēm palikt nevar un, mūsuprāt, izvē..
Jung risinājumi ir prasmīgi veidots tilts starp nākotnes tehnoloģijām un estētisku dizainu šodienai. Slēdži un rozetes samtainā grafīta melnā krāsā rada elegantu dizainu uz tumšām un gaišām sienām. Mūžīgi elegants – vairāk nekā 50 gadus LS 990 sērija ir valdzinājusi ar savu smalko, askētisko diza..
Elektrības rēķini aug griezdamies - ko darīt? Vai tiešām vienīgā iespēja ir savilkt ciešāk jostu?Nebūt nē, mums ir risinājums - SAULES PANEĻI.Mēs visu sakārtosim Tavā vietā sākot no projekta līdz nodošanai.Uzstādot saules paneļus ne tikai ievērojami samazināsi elektrības rēķinus, bet arī iegūsi..
JAUNUMS - Saules paneļu risinājums tavai mājsaimniecībai! Katrs no mums izjūt elektrības cenu pieaugumu. Jautājums - kā samazināt elektrības izmaksas savā mājsaimniecībā?Saules paneļu uzstādīšana var likties sarežģīta un dārga, bet tas ir tikai mīts. Mēs esam sagatavojuši gatavu risinājumu - no pro..
ABSOLŪTA TROKŠŅU SLĀPĒŠANA TĀ NAV SAKRITĪBAAugstākā līmeņa progress Jaunā Wavin AS+ sistēma precizēta pēc mūsu laika dizaineru un uzstādītāju ieteikumiem. 30-gadu pieredze ražošanā tika papildināta ar tūkstošiem stundu, kas pavadītas trokšņa līmeņa mērīšanas laboratorijā, lai izvei..
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet kopā ar  Jaņa Rozentāla Mākslas skolas jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo.  Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG  rozetes portrets, OBO Bettermann  kabeļu trepes pārtop kosmosa kuģī un ..
Jaunums - saules paneļi! Pieejami noliktavā!Vertex S saules paneļi ir lieliski piemēroti Latvijas laika apstākļiem, pateicoties augstajam efektivitātes rādītājam (21,3%)Galvenie ieguvumi:Neatkarība no elektrības cenu svārstībām.100% videi draudzīga enerģija.Elektrības rēķinu samazinājums.Nekustamā ī..
Māksla un mūsu nozare var šķist nesavienojamas pasaules, bet  kopā ar NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skola jauniešiem, mums ir izdevies pierādīt gluži pretējo. Paskatoties uz lietām no malas, tām var piešķirt pavisam citu nozīmi. Liekot lietā radošos un talantīgos prātus top JUNG Latv..
Pavisam nesen Rēzeknē atklāts jauns vides objekts - Ūdens pods, kas simbolizē Latgales stiprās podnieku tradīcijas.Baltik Elektro Gaisma izstrādājusi apgaismojuma risinājumu, lai apskates objekts būtu pamanāns un izcelts arī tumšajā laikā.Šāda objekta izmantošanai Izmantoti divi apgaismojuma vei..
Lai mājās izjustu patīkamu un mājīgu noskaņu, ir svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma risinājumus.Gaisma, noteikti ir tā lieta, kam vajadzētu pievērst tikpat lielu uzmanību kā izsmalcinātām mēbelēm, kvalitatīviem materiāliem vai sadzīves tehnikai.Šajā projektā ir panākts līdzsvars starp dizain..
Mūsdienās gaismeklis neaprobežojas ar izgaismošanas funkciju vien – tas ir dekoratīvs elements, kas var būt interjera akcents un radīt vēlamo atmosfēru telpā.Ar dekoratīvā apgaismojuma palīdzību iespējams akcentēt vai noslēpt konkrētus priekšmetus vai dekoratīvās detaļas.Par dekoratīvā apgaismojuma ..
Baltik Elektro Gaisma projekts - dzīvokļu nams ''Divi Krasti''. Patīkams apgaismojums ir svarīga sastāvdaļa katrā dzīves telpā. Šajā projektā apgaismojumam ir pievērsta liela uzmanība, lai izceltu kvalitatīvo iekšējo apdari un liktu katram sajusties kā mājās. Rast risinājumu no idejas lī..
Pirmā elektroauto uzlāde Jelagavas filiālē! Klientiem ir iespējā uzlādēt savu auto, lai droši var doties tālāk ceļā!Laipni gaidīti!Baltik Elektro piedāvā elektroauto uzlādes stacijas, dažādu jaudu un ražotāju.Vairāk informācijas pie pārdošanas menedžeriem vai +371 67 100 100 / [email protected]
Kā zinām, labie darbi iedvesmo un dod enerģiju jauniem darbiem!Baltik Elektro komanda iedrošina arī Tevi atbalstīt Dr. Klauns organizāciju!Tu vari palīdzēt pavisam viegli - uzliec sarkano degunu, lai Dr.Klauniem iespēju būt tur, kur viņus gaida!Kas tad īsti ir Dr.Klauns?Dr. Klauns ir atbal..
Baltik Elektro Gaisma projekts - Vidzemes slimnīcas Neiroloģijas nodaļa.Slimnīcas gaiteņos apgaismojums ir ļoti svarīgs. Labs apgaismojums pozitīvi ietekmē gan fizisko, gan garīgo veselību. Kā arī svarīgi nodrošināt pietiekamu apgaismojumu, lai medicinās personāls var veikt darba pienākumus.Gais..
Baltik Elektro ir oficiālais pārstāvis Latvijā ekskluzīvajam zīmolam JUNG. Augstas kvalitātes standarti un dizaina faktors raksturo JUNG piedāvāto produkciju – gaismas slēdžus un rozetes, apgaismojuma un automatizēto ēku vadības sistēmas, dūmu detektorus un vēl daudz ko citu. Aicinām apskatīt J..
Jūnija beigās noslēgušies Piņķu ūdenskrātuves apkārtnes labiekārtošanas darbRezultātā paralēli ūdenskrātuves krastiem izbūvēts pusotru kilometru garš apgaismots gājēju, velosipēdistu un skrituļotāju celiņš.Baltik Elektro Gaisma piegādāja parka gaismekļus CUT LED no ražotāja Rosa.Jaunā promonāde i..
Vēl viens vērienīgs projekts, ar kuru varam lepoties! Šovasar pabeigti pārbūves un restaurācijas darbi 20 hektāru plašajā Ķemeru kultūrvēsturiskajā parkā. Baltik Elektro profesionālā komanda ir izstrādājusi apgaismojuma risinājumu parka izsgaismošanai. Parks nu ir redzams pavisam citā gaismā!Pats ..
Labie darbi mūs iedvesmo un dod enerģiju!Šodien paviesojāmies futbola kluba TFK LATS treniņā, Iecavas stadionā.Lai treniņi būt vēl jaudīgāki, Baltik Elektro sagādāja jaunas bumbas mazajiem censoņiem.Prieks redzēt degsmi un mērķtiecību mazo futbolistu acīs, lai izdodās sasniegt visus mērķus!..
No projektēšanas līdz realizācijai! Nav noslēpums, ka labi izgaismotas tirdzniecības telpas pievilina klientu plūsmu un uzlabo telpas kopējo atmosfēru.  Gaismekļi no: Northcliffe, Lira lighting un Ivela. Objekts: Banknote filiāle Dominā. Rast risinājumu no idejas līdz realizācijai palīdzēs Balt..
Kabelis NYM pelēkā krāsā RAL 7035 pēc DIN VDE 0250-20 standarta. ℹ️Uzstādīšanai uz virsmas vai virs tās, paredzēts guldīšanai sausās, mitrās un slapjās telpās, kā arī mūrī un betonā, izņemot betona masu. Piemērots arī uzstādīšanai ārpus telpām, ja tas ir pasargāts no tieša saules starojuma. Produkts..
Jung SCHUKO® kontaktligzdas ar USB pieslēgvietām ātri uzlādēs Tavas viedierīces. Kontaktligzdas ar iebūvētiem A un C portiem ļauj ietaupīt vietu, ierīkojot elektroinstalāciju, un nodrošina vairākas opcijas dažādu ierīču uzlādei – lai tavas ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai!JUNG Quick Charge..
Vai tava eglīte jau ir izgaismota?  Ja nē, tad nāc uz Baltik Elektro! Mūsu plauktos ir pieejamas krāsainas OSRAM zīmola spuldzītes! Pielāgojiet apgaismojumu atmosfēras radīšanai un lieliski papildiniet svētku mirkļus! Spuldzes piemērotas ne tikai iekštelpu gaismekļiem, bet arī āra gaismekļiem, ..
Baltik Elektro eglīte ir iedegta un gatava priecēt gan mūs, gan klientus! Šogad eglīte ir īpaši spoža, pateicoties OSRAM dekoratīvajām LED spuldzēm. Ienes gaismu mājās kopā ar OSRAM!..
ZENIT slēdži no ražotāja ABB – Jauns virziens interjera dizainā. ✅Plašs sortiments – Zenit slēdži ir izgatavoti ne tikai no plastmasas, bet arī no dabīgā koka, izturīga stikla, slāņakmeņa un nerūsējošā tērauda.✅Dizains – Vienkārši, eleganti un inovatīvi dizaina risinājumi. Dekoratīvais hroma el..
Mūzikas skaņas krāsās ienāk salonā Baltik Elektro Gaisma!..
Jauns un viegls veids kā digitālajā vidē apskatīt un izvēlēties savu Jung dizainu – izvēlies virsmu, materiālu, sēriju un krāsu no vairāk kā 2000 Jung produktiem!Jung AR Studio aplikācija sniedz iespēju tavu ideju aplūkot realitātē.Pavisam vienkārši un ātri:1.Lejuplādē Jung AR Studio aplikācijuAppSt..
Info ar tehniskajiem parametriem..
#KONKURSS Izsludinām dzejoļu konkursu ‘’Elektrizē dzeju’’! Aicinām ik vienu piedalīties dzejoļu konkursā, kurā labākie darbi tiks pie balvām no elektriskākā uzņēmuma Latvijā- Baltik Elektro! Rakstiet dzejoļus facebook komentāru sadaļā līdz 26.augustam. Labākos trīs jaunos dzejniekus, kuri saņems ele..
Katra cilvēka dzīve - tas ir izaicinājums.  Pirmkārt pašizaicinājums. Izaicinājums kļūt labākam, stiprākam, izturīgākam, nekā iepriekš. Izaicinājums sākt kaut ko, ko nekad neesi darījis, vai uzlabot savus rezultātus. Mūsu vadītājs Edgars Bergholcs izaicinās sevi un dosies piedzīvojumā 4000 kilo..
Katrs gads mums nes ko jaunu! Jaunus izaicinājumus un sasniegumus! Baltik Elektro paplašina savu piedāvājuma klāstu un ver vaļā jaunu un modernu gaismas salonu Rīgā, Mūkusalas ielā 25! Baltik Elektro Gaisma salonā būs pieejamas plašas gaismekļu kolekcijas, lielāko rāžotāju risinājumi apgaismojumam, ..
Konkursa norises laiks no 2019. gada 7.maija līdz 2019.gada 1. jūnijam. Konkursa rezultāti un uzvarētāja vārdi tiks paziņoti 2019.gada 5.jūnijā. Zīmējuma konkursa darbus var iesniegt: *oriģinālus var nogādāt vai sūtīt pa pastu uz Baltik Elektro filiāli Rīgā,Krustpils ielā 38a,LV-1057 *sūtot skenētā ..
Hei, Hei! Baltik Elektro nāk ar jaunām ziņām. Jaunām un LABĀM ZIŅĀM! Pēdējā laika notikumi sakarā ar Covid 19 likuši daudziem no mums sejās parādīties drūmākām izteiksmēm. Labo ziņu medijos paliek aizvien mazāk un mazāk…kur, lai rod prieku? Kur atrast kādu labu ziņu? Mēs nākam palīgā! No šodienas Ba..
Parādīt 1 līdz 37 no 37 (lapuses: 1)