Navigācija
Your Cart

Galerija Dekoratīvie

No 1940. gadiem līdz 80. gadiem mēs veidojām apgaismojuma vēsturi, pateicoties mūsu intuīcijai, asprātībai un lieliskajai sadarbībai.Stilnovo piedalās 8. Milānas triennālē un nekavējoties aktivizē komunikācijas kampaņu, kas vērsta uz nozares svarīgākajiem specializētajiem žurnāliem.1949. gads — Brun..
0.00€
Bez PVN:0.00€
No pazemīgiem pirmsākumiem Vācijā; Skaņa, gaisma un video radās no 1979. gada diskotēkas. Naktsklubi, kurus iedvesmojis 1977. gada kases hits “Saturday Night Fever”, meklēja novatoriskus veidus, kā savienot skaņu, gaismu un video, lai uzlabotu deju grīdas pieredzi. Tikai 100 simts gadus pēc spuldzes..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Itālijas Slamp 1992. gadā dibināja Roberto Ziliani, un tas nekavējoties piesaistīja uzmanību itāļu dizaineru un apgaismojuma pasaulē. To skaistais dizains un radošās, augstas kvalitātes lampas apvieno uzmanību detaļām un rūpniecisko ražošanu.Kopš pirmās kolekcijas izlaišanas 1994. gadā Slamp panākum..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kopš 1990. gada Rendl Ligt Studio piedāvā vislabākās cenas un kvalitātes augstas kvalitātes apgaismojuma risinājumus.Rendl Light Studio ir pastāvīga inovācija ar izcilu pakalpojumu un produktu kvalitāti un izcilu dizainu.Mūsu zīmola pamatā ir zināšanas par apgaismojumu un ietekmi uz cilvēku uztveri ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Kopš Nordlux dibināšanas 1977. gadā mūsu mērķis ir bijis nodrošināt kvalitatīvu apgaismojumu par pievilcīgām cenām. Bet tas vēl nav viss.Mēs cenšamies iedvesmot cilvēkus maksimāli izmantot apgaismojumu. Vienkārši sakot, mēs cenšamies palīdzēt mainīt cilvēku dzīvi uz kaut ko labāku, izmantojot mūsu a..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Arhitektūras apgaismojums ar uzsvaru uz taisnām garām līnijām. Tā ir Macrolux atšķirīgā iezīme. Veiksmīga komanda ar daudzām jaunām idejām nodrošina uzņēmuma gaišo nākotni.100% Ražots ItālijāVisi Macrolux produkti pilnībā tiek ražoti Itālijā, precīzi kontrolējot ražošanas procesu un sadarbojoties ar..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Linea Light Group ir unikāla vienību grupa, kas specializējas dažādās apgaismojuma nozares jomās un ir vienlaikus neatkarīgas un koordinētas. Formula, kas ļauj radīt pilnīgas un oriģinālas atbildes jebkuram arhitektūras kontekstam: integrētas sistēmas lielām dzīvojamām vai sabiedriskām ēkām, apgaism..
0.00€
Bez PVN:0.00€
LEDS C4 ir spāņu zīmols, kas ir veltīts apgaismojumam jau 40 gadus. Viņi uzskata, ka viņu aizraušanās ar apgaismojumu “nodrošina labklājību un komfortu, padara neviesmīlīgos apdzīvojamus, piešķir telpām funkcionalitāti un atklāj katras ainavas un arhitektūras atribūta skaistumu”. Šo četrdesmit gadu ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Ideal Lux dibināts 1974. gadā, ir dzimusi kā maza realitāte, ko vada pašreizējā produkta radīšanas intuīcija, taču tajā pašā laikā tas ir pieejams plašai sabiedrības daļai, un tas tiek sasniegts vēl šodien.Mūsu mērķis ir saglabāt vienā unikālā zīmolā pēc iespējas plašāku, nozares tendencēm adekvātu ..
0.00€
Bez PVN:0.00€
FLOS dibināts Merano 1962. gadā, un tas ir atzīts par vadošo starptautiskā līmeņa augstākās klases dizaina apgaismojuma un novatorisku apgaismojuma sistēmu ražotāju gan dzīvojamajam, gan profesionālajam sektoram. FLOS ir katalogs, kurā ir iekļautas ikoniskas lampas, kuras dizaina vēsturē radījuši le..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Apgaismojuma un griestu ventilatoru dizaina eksperti.Mēs projektējam objektus, paturot prātā to cilvēku laimi un labklājību, kuri ar tiem sazināsies. Mēs ticam godīgam, saprotamam un pieejamam dizainam.Faro Barcelona veido 103 cilvēku komanda, kas dzīvo dizainā savādāk. Faro Barcelona mērķis ir ne t..
0.00€
Bez PVN:0.00€
PĒTNIECĪBA UN TRADĪCIJAFabbian tika dibināts 1961. gadā kā uzņēmums, kas ražo apgaismes ierīces dzīvojamām un komerciālām vajadzībām. Šī kultūra kopā ar tradīcijām un kvalitāti vienmēr ir iedvesmojusi mūsu produktus, ļaujot uzņēmumam sasniegt starptautisku atpazīstamību un prestižu. Lieliski rezultā..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Artemide – apgaismojums no paaudzes paaudzēNosaukums Artemide ir sinonīms augstas kvalitātes apgaismojumam kopš 1960. gada. Pēc moto "The Human Light" itāliešu ražotājs izstrādāja gaismas un apgaismojuma sistēmas, kas ir pielāgotas cilvēku vajadzībām. Turpmākajos 60 uzņēmuma vēstures gados tika radī..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Vairāk nekā trīs gadu desmitus pats laiks ir liecinājis par mūsu apņemšanos radīt milzīgu apgaismojuma risinājumu klāstu. Dienu no dienas mēs cenšamies piedāvāt jums labākos iespējamos gaismekļus. Mūsu produkti ir rūpīgi izpētīti, tajos ir iekļautas jaunākās tehnoloģijas, tie lepojas ar izcilu dizai..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Ražotāja lapa - aria.lightingMēs piedāvājam dizaineriem minimālisma produktus ar daudzām iespējām. Tīras formas, tīras līnijas un maigas atveres kas nodrošina precīzu veiktspēju, kur nepieciešams.  Sākot ar IVELA 35+ gadu pieredzi inženierijas un ražošanas jomā apgaismojuma nozarē un IALUX..
0.00€
Bez PVN:0.00€
Parādīt 1 līdz 15 no 15 (lapuses: 1)